УНСО... 25 років боротьби. Привітання Головного Командира організації

УНСО... 25 років боротьби. Привітання Головного Командира організації

П'ятниця, 19 серпня 2016, 13:00

Звернення до побратимів, активістів, друзів УНСО! 

Всі роки діяльності, від моменту створення перших бойових загонів УНСО для захисту від ДКНС (ГКЧП) 19 серпня 1991 року і до нинішнього формату та складу громадської організації Українська Націоналістична Самооборона була частиною визвольного патріотичного руху в різних країнах.

Сенс буття організації – ствердження незалежної, від зовнішнього імперського впливу, та вільної, від розкрадання зсередини, України.

З 1991 р. понад вісім мільйонів українців виїхало за кордон у пошуках кращої долі. Та більшість залишається на Батьківщині, бо вірять у неї. Віримо і ми в те, що якщо не ми, то наші діти житимуть в країні для них. А не вони для чиновників-хапуг, прокурорів - ворів, продажних суддів, байдужих міліціонерів. Протести небайдужих українців наростали ще з середини 70-80-тих. Помаранчева Революція та Революція Гідності, охопивши всю країну, остаточно довели, що в Україні є достатня кількість людей, здатних будувати та захищати своє майбутнє.  

І саме УНСО - спочатку як Українська Народна Самооборона, а з більш глибоким усвідомленням своєї громадянської позиції, відповідальності та розвитком національної свідомості, трансформувавшись в Українську Націоналістичну Самооборону, з перших днів заснування завжди була на вістрі боротьби українських патріотів з чорнотою при владі, яка більше двох десятиліть експлуатувала країну у власних цілях. 

Були перемоги. Вони робили нас сильними. Були і поразки, які робили нас сміливішими та не давали зупинитися, оскільки завжди була жива пам`ять про загиблих побратимів. Ми ніколи не боялися брати в руки зброю. Ми не боялися дивитися ворогові в очі. Нас намагалися заборонити юридично та знищити фізично. Нас кидали за грати за політичними та сфальсифікованими справами. Були зради, були підкупи та наклепи. Але УНСО вистояла. Залишились найкращі. Патріотизм та готовність жертвувати собою заради Батьківщини були невичерпним джерелом енергії у боротьбі за національну гідність. Патріоти Української Націоналістичної Самооборони наприкінці 2013 року одразу встали пліч-опліч у боротьбі за майбутнє України на Майдані. Герої УНСО першими поклали життя заради перемоги Революції Гідності… Вічна Слава Вам, браття!!!

Сьогодні УНСО – Українська Націоналістична Самооборона - це чітко структурована національно-патріотична організація, що знову має своє політичне крило - партію УНА-УНСО, ідеологія якої базується на принципах громадянського націоналізму. УНСОвці пройшли чергове бойове хрещення на східному фронті. Бійці розвідувального батальйону УНСО у складі Збройних Сил України (спочатку у складі 54 ОРБ та 81 ДШБ, нині в 131 ОРБ), боронять Батьківщину під Маріуполем та в інших гарячих точках з перших місяців наступу ворога у 2014 р. Частина наших побратимів захищає Україну в інших підрозділах українського війська та у добровольчих батальйонах. Протистояння за майбутнє у розпалі. Ворогів в Україні не поменшало. Але сил та наснаги додалось і у нас.

Окреме слово до патріотів УНСО, політв'язнів, які потерпають за ґратами в Україні та Російській Федерації. Друзі, ми не забули про вас! Тримайтеся! Ми робимо все, що в наших силах, для того, щоб наблизити час вашої волі! Хай Господь надасть вам сил фізичних та душевного терпіння!

Сьогодні для нас в першу чергу день пам'яті. Світлої пам'яті та глибокої шани наших засновників та побратимів, що віддали життя за Україну за ці роки. Схиляючи голову перед Бойовим Прапором УНСО, пам`яттю про загиблих побратимів, будьмо гідними звання українського націоналіста!

В ім'я полеглих братів, живих та майбутніх поколінь - наша боротьба триває!

З Днем народження УНСО!!!

Слава Україні!!!

Головний командир Української Націоналістичної Самооборони 

Костянтин Вінницький