УНСО Житомирщини: оновлення організації і плани розвитку

УНСО Житомирщини: оновлення організації і плани розвитку

Вівторок, 31 березня 2015, 10:45

28 березня у Малині відбулося засідання міськрайонного осередку ГО УНСО.

Відтепер УНСО Житомирщини розставляє нові акценти у своїй роботі на таких основних напрямках: допомога бійцям в зоні АТО, люстрація влади і боротьба з корупцією, інформаційна війна та патріотично-фізичне виховання.

На сьогодні УНСО в Житомирській області переживає процес переформатування. Відбулась зміна керівництва в багатьох міських та районних осередках УНСО, а також відбувається перереєстрація в органах юстиції. Найактивнішу та системну роботу проводять Бердичівський, Овруцький та Малинський осередки.

«Зміну керівництва УНСО на Житомирщині можна назвати прикладом люстрації. Я виступаю за те, щоб зміни відбувалась частіше в організації, оскільки дуже важко працювати в усіх напрямках одночасно, але якщо ми бачимо, що людина дійсно на своєму місці, то вона може довгий час залишатися на цій посаді. Буває, що керівник береться за один напрямок роботи і заглиблюється настільки, що забуває про усі інші напрямки. Тому саме з цієї причини, що керівник в Малинському районі не завжди справлявся з усіма завданнями обласного керівництва, і виникло питання його зміни, — заявив керівник УНСО в Житомирській області Олексій Семенів і продовжив: — Відтепер основною метою УНСО на Малинщині стане реалізація завдань, які ставитиме центральне керівництво Всеукраїнської організації. Зокрема, уже визначено основні напрямки діяльності обласного осередку організації. Це боротьба з корупцією та активізація процесу люстрації. Я думаю, що УНСО розпочне люстрацію з себе. Усередині організації уже розпочато перереєстрацію членів, щоб запобігти потраплянню в наше організаційне середовище злочинних осіб та «кримінальних авторитетів».

Ще один, новий напрямок діяльності УНСО — інформаційна робота. І тому ми готові тісно співпрацювати з усіма засобами масової інформації в області, аби широко оприлюднювати результати роботи організації. Також активісти Малинського УНСО обрали нове керівництво. Головою Малинської міської організації було обрано Ігоря Березюка, а керівником районного осередку став Олексій Костюченко. Хлопці поділилися з присутніми планами роботи на майбутнє. Отже, одним з напрямків діяльності унсовців у Малині стане патріотичне та фізичне виховання не лише молоді, але й старшого покоління. Тому УНСО готове тісно співпрацювати з іншими патріотичними організаціями з метою виховання суспільства в дусі патріотизму у широкому значенні цього слова. УНСО не припинять добровольчі місії з надання допомоги бійцям АТО, на Сході України в умовах «нав’язаної нам війни». Нині в зоні АТО в складі 54-го розвідбатальйону УНСО перебуває — більше 50 земляків, з них п’ятеро малинчан.

Інформаційний центр УНСО