УНСОвці балотуються в Малині на місцевих виборах

УНСОвці балотуються в Малині на місцевих виборах

П'ятниця, 9 жовтня 2015, 12:00
 Патріотична партія: Павлів Ярослав - Перший кандидат в списку до Малинської міської ради та кандидат в депутати до облради.
 
 Кореспонденти "ІнфоМалин" поспілкувалися з одним із лідерів Патріотичної партії України в місті Малині Ярославом Павлівим.
 
 Метою розмови було дізнатися чому колишній голова Малинської районної організації Народний Рух України, після довгої перерви, знову з’явився на політичній арені міста.
 
“В своєму житті я досягнув всього чого прагнув. Для мене найголовніше в житті - кохана дружина та донечка. Та моє серце не може змиритись з ганебним станом міста до якого довели сьогоднішні очільники, як Малина, так і Країни в цілому.
 
Не варто забувати й про те, що ми маємо борг перед Україною. Борг перед мільйонам українців, що були замордовані, засланими до Сибіру, розстріляним, замореним голодом в боротьбі за власну землю. Ми у боргу перед хлопцями “Небесної сотні”. Ми в боргу перед тими, хто дарує нашим дітям мирне небо над головою, захищаючи нас на Сході ”- на такій позиції знаходиться Ярослав Павлів, 44-річний малинчанин, спеціаліст в сфері ЖКХ , активний учасник Народного Руху України.
 
 Він ще з шкільних років був соціально-активним громадянином, який брав участь в різних громадських акціях. Зокрема, в свій час, був осудженим за спалення червоних прапорів.
 
«Ще до недавнього часу я жив з родиною у Львівській області і займався фермерством та за життєвими обставинами, мав повернутись в Малин. Доєднатися до молодої команди УНСО, в рядах Патріотичної партії України – запросили друзі. Давно хотів продовжити те, що почали «рухівці», тому відмовити я не міг. Цієї весни переїхав в місто в якому пройшла моя молодість, та відразу долучився до роботи з розвитку нашого міста.
 
 Звісно можна багато говорити про розбудову економіки, благоустрій, створення робочих місць, зменшення тарифів на газ та електроенергію, як це нам обіцяють партійні лідери, для здобуття бажаного крісла. Але це все пусті слова… Як може лідерка “Батьківщини”, що міняє щодня своє вбрання від Луі Вітон, знати проблеми міста Малина? Чи можливо Корбан з Коломойським лідери “УКРОПу” наведуть за малинчан лад?
 
 На моє переконання - поки буде існувати масова корупція у всіх органах влади – ми не побачимо ефективних зрушень в розвитку рідного міста. Саме з цієї проблеми треба починати. Більшість проблем Малина, починаються не з того, що нема грошей, а з небажання міської влади працювати. Неодноразово малинчани ставали свідками, як міський голова дозволяє собі грубощі в розмові з громадянами, що прийшли шукати вирішення проблем.
 
 Якщо ми хочемо жити достойно, ми повинні позбуватися таких ганебних явищ у зародку і на будь-якому рівні – від побутового і до міських та районних органів влади. Сьогодні ми повинні свідомо обирати людей, яким доручимо управління Малином. Адже від цього залежить чи будуть наші вулиці чистими і освітленими, а оселі теплими. Чи буде Малин привітним затишним містом, чи залишиться сірим і похмурим. Тому вибір за вами малинчани, я свій вже зробив – Патріотична партія України.»