УНСОвці Бердичева вимагають об'єктивного розcлідування самогубства студентки коледжу

УНСОвці Бердичева вимагають об'єктивного розcлідування самогубства студентки коледжу

Четвер, 7 травня 2015, 11:30

У Бердичівському медичному коледжі, що на Житомирщині, студентка вкоротила собі віку на травневі свята. Рідні та друзі молодої дівчини вважають, що причиною самогубства можуть бути домагання директора коледжу та наполягають, що ситуація в коледжі вже давно є напруженою. Місцеві УНСОвці організували масштабну акцію протесту, вимагаючи обєктивного розслідування справи та справедливого покарання винних у доведенні до самогубства Катерини Олексіюк.    

Третьокурсниця наклала на себе руки вдома у батьків, куди поїхала на вихідні. Що стало причиною самогубства, наразі невідомо. Передсмертної записки не знайшли. Подруги кажуть, що з початком сесії поведінка Катерини різко змінилася, вона стала замкнутою. Найбільше проблем виникло з останнім іспитом, який дівчина не змогла скласти з третього разу. Рідні Катерини звинувачують у смерті дівчини керівництво коледжу. Сестра каже, що дівчина за день до самогубства розповіла їй про свої проблеми з директором, який нібито її домагався. У коледжі такі звинувачення відкидають, сам директор із журналістами не спілкується. Проте за нього говорять підлеглі. Кажуть, що у дівчини справді були проблеми з навчанням, але запевняють - лише через низьку успішність, про це повідомляють місцеві інформаційні джерела Житомирщини.

6 травня місцеві самооборонівці влаштували акцію протесту в коледжі з вимогами негайного звільнення директора коледжу та проведення розслідування. У сюжеті ТСН каналу 1+1, журналісти якого побували вчора в Бердичеві, йдеться про те, як місцеві самооборонівці разом із батьками студентки вимагають правди у коледжі, а слідом за ними і комісія з обласного управління охорони здоров'я, яка негайно прибула на місце подій, після того як ситуація набула широкого розголосу завдяки діям місцевого осередку УНСО. Члени комісії просять почекати результатів розслідування, йдеться в сюжеті ТСН. Самооборонівці і батьки Катерини Олексіюк, вимагають негайного звільнення директора, бо його вважають винним у смерті дівчини, попри те, що в коледжі запевняють - дівчина мала невисокі оцінки і була схильна до самогубства. 

Слід зазначити, що бердичівські самооборонівці вимагають звільнення директора не вперше. Торік вони добивалися цього, коли директор судився за дитину зі своєю дружиною, теж колишньою його студенткою. Тепер запевняють, що у них з'явилися свідчення інших студенток про домагання, але їхніх прізвищ не називають з міркувань безпеки дівчат. Співробітники коледжу це категорично заперечують та кажуть про те, що студенти перескладають іспити і це річ звична. Жоден викладач не підтримує звільнення директора. Але після наведення аргументів не витримали дві заступниці керівника коледжу і написали заяви на звільнення, а самооборонівці - звернення до президента та генпрокурора.

БІльше детально про вчорашні події у Бердичеві можна подивитись у сюжеті ТСН від 6 травня 2015р.

Українська Націоналістична Самооборона завжди стояла на сторожі справедливості та продовжуватиме відстоювати інтереси громадян, особливо у ситуаціях, коли зло має бути покаране! І цього разу винним у смерті дівчини та тим, хто прикриває злочин - не уникнути покарання та публічного осуду.

Слідкуйте за оновленнями про розгортання подій у Бердичеві на нашому сайті у розділі Новини.

Інформаційний центр УНСО