УНСОвці добиваються рівних прав для людей у користуванні землею і ставками Вінничини

УНСОвці добиваються рівних прав для людей у користуванні землею і ставками Вінничини

Неділя, 3 травня 2015, 14:00

Питання використання земель та водних об’єктів підняли представники політичної партії «УНА УНСО» та громадських організацій: «Правий сектор», «Самооборона «Барська сотня», «Вінницька обласна народна самооборона» під час сходу села у Журавлівці на Вінничині, повідомляє інформаційний портал "Медіа-бар".

Після численних звернень сельчан активісти зазначених організацій ініціювали зустріч очільників: Барського району, Журавлівської територіальної громади та Держземагентства у Барському районі з громадою, аби з’ясувати, чому окремі ставки у селах, що входять до складу Журавлівської сільради, використовуються без належних правовстановлюючих документів, чому плата за оренду земель значно нижча від середньообласного показника, – адже через це сільський бюджет недофінансовується на десятки тисяч гривень. А також чому прості люди залишилися без пасовищ (і це зараз, коли з дня на день їм потрібно буде гнати череду. А випасати-то нема де…).

Не залишилися поза увагою й питання ремонту сільських доріг та ціни на молоко.

І хоча з п’яти населених пунктів (с. Журавлівка, с. Буцні, с. Лядова, с. Пилипи, с. Сеферівка), що підпорядковані сільраді, всі жителі зазначених сіл не були на цих зборах, та кілька десятків присутніх сельчан все ж висловили своє обурення. А владні керівники, роз’яснюючи стан справ, пообіцяли вирішити порушені болючі питання вже за два тижні.

В результаті емоційних обговорень, аби проконтролювати розв'язання озвучених питань, було створено ініціативну групу, до складу якої увійшли 5 жителів сіл, що належать до Журавлівської сільської ради, та по 1 представнику від чотирьох патріотичних організацій, ініціаторів даного сходу села. 

Наступну таку зустріч влади і громади планують провести 15 травня. Тоді місцевий та районний керівники й мають прозвітувати перед людьми про вирішення порушуваних на сільських зборах проблем.

Інформаційний портал "Медіа-бар"