УНСОвці взяли участь у проведенні військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура».

УНСОвці взяли участь у проведенні військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура».

Середа, 25 травня 2016, 14:45

18-го травня 2016 року у Києво - Святошинському районі на базі загальноосвітньої школи у с. Тарасівка, відбулась районна дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл-Джура».

Цього разу в грі взяли участь рої з тридцяти трьох шкіл району, а це близько трьохсот п'ятдесяти дітей старшокласників. Організатори готувалися заздалегідь, продумали все до дрібниць, та залучили велику кількість інструкторів.

В програмі змагань було багато конкурсів та випробувань, серед них: тактична медицина; евакуація поранених; смуга перешкод; встановлення наметів; вишкіл.

Головним завданням Джури є якісна виховна робота та вишкіл учасників, здруження роїв, сприяти усвідомленню учасників, що вони є українці, що вони є один народ і їм разом розвивати та боронити Україну в наступні роки.

Захід відбувся за участю представників Міністерства оборони України, Адміністрації району, Міністерства молоді і спорту, Міністерства освіти та науки, Верховної Ради України, інших органів виконавчої влади, які є основними державними інституціями, покликаними забезпечити формування національно-патріотичної свідомості дітей і молоді, та впроваджувати державну політику у цій сфері. Також у заході взяли участь представники районного осередку УНСО, представники козацьких організацій, військово-патріотичних організації, Ветерани АТО.

Військово-патріотична гра «Сокіл-Джура» показала, що цей захід дуже добре об’єднує громадські організації з оборонним відомством, бо тут створюється можливість говорити про популяризацію військової служби у Збройних Силах і допризовну підготовку школярів. Така форма виховної роботи з учнівською молоддю є надзвичайно ефективною та актуальною, зважаючи на складні військово-політичні умови, що нині склалися в Україні.

Високий рівень обороноздатності України може бути забезпечений не стільки новітніми зразками зброї, як, у першу чергу, високим рівнем патріотизму громадян, наявністю у них потрібних умінь та навичок із загальновійськових дисциплін, вміння зберегти своє життя і здоров’я в умовах надзвичайної ситуації та військового конфлікту, надання першої допомоги, а головне – їхньої готовності захистити Україну від будь-якого агресора. Народ-патріот – непереможний!

Практично кожну шкільну команду нагородили грамотами та подарунками, а діти з незабутніми враженнями повернулися додому. Проте найголовніше, що всі учасники "Джури" зрозуміли - що військово-патріотичний рух України відроджується.

Інформаційний центр УНСО