УНСО створить в Полтаві Центр військової підготовки

УНСО створить в Полтаві Центр військової підготовки

Вівторок, 4 серпня 2015, 13:45

Днями на Полтавщині було створено обласний осередок Української Націоналістичної Самооборони, який очолив відставний російський військовий, учасник бойових дій та десантник Олег Смірнов

А вчора Олег дав своє перше, в якості керівника осередку УНСО, інтерв'ю полтавському інформаційному агентству "Правий", де окреслив першочергові завдання своєї організації.

За словами Олега Смірнова, організація УНСО в регіоні повинна дати імпульс для об’єднання усіх правих сил.

На Полтавщині багато людей поділяють праві погляди. Це зумовлено історично, адже Полтава – місто відставників, у яких поняття доблесті, патріотизму, готовності захищати свою землю мають особливе значення. В області чимало національно-патріотичних організацій та рухів, але поки що вони діють розрізнено. Наше завдання: об’єднати усіх заради спільної мети – перемоги, – заявив керівник обласної УНСО. – Вже сьогодні зустрічатимусь з бійцями батальйону «Айдар» і іншими представниками правих сил. Під час зустрічі планується скласти план першочергових дій.

Насамперед, полтавські «унсовці» хочуть організувати Центр підготовки для бійців АТО на кшталт того, що вже запровадили їхні побратими з вінницької організації.

Як військовий і учасник бойових дій, я знаю, що найважливіше на війні – навчити воїна виживати в будь-яких умовах, щоб не перетворитися на «гарматне м’ясо». Адже те, що відбувається зараз, коли під кулі посилають непідготовлених чоловіків найбільш активного віку, схоже на геноцид. У Полтаві є хороша школа військової науки, адже тут працювало два військові училища, багато відставників, які пройшли гарячі точки. Вони можуть передати свій досвід «необстріляним» бійцям, – зазначив він. 

Розраховують в організації і на підтримку міської та обласної влади. Сергій Смірнов повідомив, що вже підготував листи губернатору та депутатам Полтавщини з проханням сприяти створенню Центру військової підготовки.

Інформаційний центр УНСО