Валерій Бобрович та гурт "Рутенія" навідались до бійців 131-ої ОРБ

Валерій Бобрович та гурт "Рутенія" навідались до бійців 131-ої ОРБ

Понеділок, 15 червня 2015, 14:00
Валерій Бобрович і гурт "РУТЕНІЯ" завітали 12 червня до Донецької області, щоб підтримати бойовий дух бійців та відсвяткувати з маріупольцями річницю Дня Визволення Маріуполя, як було анонсовано напередодні.

В невимушеній атмосфері пройшла презентація книги Валерія Бобровича "Щоденник сотника Устима"концерт гурту "Рутенія" та спілкування з найцікавішими особистостями УНСО в домі культури "Молодіжний" в Маріуполі.

Хлопці, про чию війну в Абхазії написано цю книгу, сьогодні захищають Україну на Донбасі. Частина з них - в Маріуполі та інших секторах в підрозділах добровольчого батальйону УНСО, багато хто воює в інших підрозділах ЗСУ та Нацгвардії. 

На відміну від більшості громадян України, УНСОвці завжди чітко усвідомлювали, що кремлівська гідра обов"язково приповзе  жерти нашу землю та пити кров наших солдат. А тому захищати Україну потрібно поки "війна на чужих городах". Послухайте "Марш УНСО", написаний ще в 1993 р. Там є ті слова, що фактично стали пророчими: "Бо від Донбасу до Перекопу два переходи БТР"...

Ось як про цю зустріч розповідають журналісти Громадського ТБ Приазов'я, що теж завітали на презентацію: 

А трохи згодом, майже на позиціях відбувся концерт наших друзів із "Рутенії", що продовжився теплим спілкуванням у родинному колі друзів на узбережжі далеко за північ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дякуємо за фото та інформацію з Маріуполя  Миколі Сурженко та Мирославі Даниленко

Інформаційний центр УНСО