Відбулась конференція Київської обласної КК УНСО

Відбулась конференція Київської обласної КК УНСО

Понеділок, 27 листопада 2017, 23:15

25 листопада відбулася конференція Київської обласної крайової команди УНСО. У конференції взяли участь більшість районних крайових команд, а також були присутні Головний Командир УНСО – Бобрович Валерій Олегович (Устим) і заслужений волонтер – Допілка Зіновій Петрович.

На конференції було прийнято ряд важливих рішень. Було переобрано керівництво Київської обласної крайової команди УНСО. Новим командиром був обраний Стогній Віталій Володимирович. Заступником командира обласної КК УНСО обрали Павельєва Дмитра Анатолійовича. Начальником штабу був обраний Содель Олег Олександрович.

Новий командир Київської обласної КК УНСО запропонував командирам районних крайових команд до наступної конференції, яка має відбутися на початку грудня, підготувати пропозиції щодо діяльності Організації, для складання дорожньої карти, щоб сконцентрувати сили Організації на потрібних напрямках.

УНА-УНСО вітає Стогнія Віталія Володимировича з обранням на таку відповідальну посаду і бажає наснаги у всіх справах на благо Батьківщині.
 

Інфоцентр УНСО