Відбувся вишкіл Рівненської команди УНСО

Відбувся вишкіл Рівненської команди УНСО

Понеділок, 18 січня 2016, 16:15

17 січня закінчився вишкіл активістів Рівненської крайової команди УНСО на тренувальній базі Навчального центру УНСО ім.Є.Коновальця, який тривав сім днів і ночей. За цей час хлопці здобули основні навички рукопашного бою, ознайомились з різними видами стрілецького озброєння.  

Сувора армійська дисципліна не злякала хлопців і нарікань від них не було. В свою чергу, вимогливі інструктори Навчального центру залишились цілком задоволені рівнем підготовки та ентузіазмом до засвоєння нових знань і опанування бойових навичок молодих рівненчан. Навіть наряди по кухні і території частини не змусили хлопців жалітись і не відбили наснагу до навчання військовій справі, адже кожен розумів необхідність виконання поставлених завдань.

Стройова підготовка гуртувала команду і зміцнювала дух, як і підняття прапора під марш УНСО. Теоретичні і практичні заняття з медичної підготовки проводились до повного засвоєння матеріалу кожним стрільцем.  На останок був виконаний НІЧНИЙ РЕЙД лісом.

Навички виживання в нічному лісі, розташування табору і маскування... Безцінний і цікавий досвід інструктори передавали молодим хлопцям. В доброму гуморі і з бажанням повернутись для подальших та більш поглиблених навчань, крайова команда Української Націоналістичної Самооборони Рівненщини повернулась додому.

Інформаційний центр УНСО