Відділяйте зерно від полови! Інформаційна війна у розпалі

Відділяйте зерно від полови! Інформаційна війна у розпалі

Неділя, 17 травня 2015, 09:00

Про використання назви УНСО з метою дискредитації

Громадська організація Українська Націоналістична Самооборона УНСО інформує про те, що не має жодного відношення до формувань громадян, інших організацій та спільнот у соціальних мережах, які використовують назву або абревіатуру УНСО, окрім тих Регіональних осередків (відокремлених підрозділів), які вказані на нашому сайті, та офіційних сторінок осередків організації в Інтернеті, зокрема, і в  соціальних мережах, посилання на які також наведено на сайті (працює і перехід на офіційні сторінки УНСО в соціальних мережах з сайту).

 В звязку зі стрімким розвитком та зростанням вагомості діяльності організації в усіх сферах життедіяльності українського суспільства упродовж останнього року, постійно зростає кількість членів організації, симпатиків, партнерів. Наші інформаційні ресурси теж постійно розвиваються, стаючи привабливими для широкого кола читачів, друзів, прихильників ідей громадянського націоналізму, партнерів по громадській діяльності та рекламодавців. На жаль, не дають спокою помітні результати УНСО по всій Україні й нашим ворогам, спецслужбам деяких країн, пустобріхам та, подекуди, відвертим шахраям! Так, останнім часом стрімко зросли спроби "самопіару" на бренді УНСО окремими особами, які вже не є членами нашої організації (або ніколи їми не були), бруду, який виливається на керівництво організації. До провокативної діяльності проти нас залучають і спеціалістів - збільшилась кількість хакерських втручань в  роботу офіційного сайту, так як і почастішали випадки псевдо публікацій від нібито нашого імені у соціальних мережах.

 Однією з останніх таких спроб стала публікація від імені Рустама Ташбаєва в мережі VK вчора. Повідомляємо, що ГО "Українська націоналістична самооборона" УНСО не має жодного відношення до цієї "псевдо унсовської" сторінки, на якій було опублікувано фейкову цитату від ніби-то імені Рустама Ташбаєва з метою розхитування ситуації в країні, дискредитації особи Р.Ташабаєва та/або дискредитації власне ГО "УНСО".

Перелік офіційних спільнот відокремлених підрозділів ГО УНСО в мережі VK також опублікований на офіційній сторінці УНСО в мережі VK. Незабаром аналогічний перелік буде опубліковано на офіційній сторінці ГО УНСО в Фейсбук.

Просимо ставитись з розумінням до таких можливих ситуацій в майбутньому та невідкладно повідомляти Інформаційний центр УНСО електронною поштою або по телефону +380686865274 про виявлення будь-яких провокативних, сумнівних або відверто дискредитуючих публікацій чи появу псевдо спільнот, які неправомірно використовують назву ГО УНСО для вжиття відповідних дій з нашого боку.

Інформаційний центр УНСО