Вшанування славної пам'яті Анатолія Шульги "Бізона"

Вшанування славної пам'яті Анатолія Шульги "Бізона"

П'ятниця, 29 січня 2016, 15:15

28 січня 2016 року на Сумщині відбулось вшанування пам'яті бійця АТО, УНСОвця Анатолія Шульги "Бізона"написав на своїй сторінці в facebook Микола Сурженко.

Минув рік з того рокового дня, коли загинув Друг Бізон(Анатолій Шульга). За своє життя він встиг стати учасником війни в Афганістані, приймати активну участь в лавах УНСО у безчинні 90-ті, безпосередньо стати активістом подій Революції Гідності.

На початку 2014 року, Анатолій разом з побратимами, буквально дав життя Конотопському осередку «Правого сектора», а вже через короткий час, в травні, одним із першим поїхав боронити нашу Батьківщину у лавах добровольчого батальйону «АЗОВ». Нажаль, земне життя друга Бізона дійшло кінця під час бою біля с. Гранітне, в секторі М.

28 січня бійці Азову, УНСО, Правого Сектору зробили фінальний внесок до логічного завершення перейменування вулиці на честь загиблого героя Конотопщини. Відтепер, натомість комуністичної назви, вулиця отримала перші таблички з надписом «вул ім. А.В.Шульги».

Після завершення цієї доброї справи, на запрошення учнів та вчителів Соснівського НВК ім. А.Шульги, націоналісти прийшли на годинну панахиду пам’яті, організовану навчальним колективом цього закладу.

О 12 годині,на цвинтарі, де спочиває герой, відбувся молебень за загиблим ,та всіма хто прийняв смерть на війні з окупантом.

Також у Центральній міській бібліотеці ім.С.І.Пономарьова та міському будинку культури «Зоряний», відбулися вечори пам’яті, на які було запрошено побратимів друга Бізона, з котрими мали можливість поспілкуватися всі присутні.

Після заходу сонця, побратими Анатолія Шульги пройшли короткою смолоскипною ходою центральною вулицею міста Конотоп, чим і завершилися заходу з приводу роковин.