УНСОвці дбають про екологію рідних міст

УНСОвці дбають про екологію рідних міст

Середа, 12 серпня 2015, 16:30

Прикро, що люди настільки недбало ставляться до місць відпочинку і перетворюють у смітник  красу Полісся. Тому активісти Малинського осередку УНСО регулярно своїм прикладом показують як потрібно піклуватись про довкілля. Цього разу УНСОвці прибирали засмічену територію штучного озера "Калюжа" (затоплений гранітний кар'єр). 

"Насправді, відпочиваючих багато було, а тих хто долучився до прибирання -  мало. Та, незважаючи на жарку погоду  і велику кількість людей, ми виклались по максимуму. Прибрали засмічену територію, встановили смітники та лавки для відпочиваючих. 

Дякуємо за участь Ользі Гурі, Олександрі Гелі, Андрію Хамайку, Олексію Фоміну,  ДП “Малинський лісгосп АПК ” за надані лавки, ТОВ “Малинська меблева фабрика” за бочки під смітники та звичайним відпочиваючим, які не залишились осторонь" - говорить Олексій Семенів, керівник Житомирського осередку УНСО. 

ДоПісля

 

 

 

 

 

"Ми закликаємо людей залишатись людьми, не забувати, що залишки сміття шкодять й так занедбаній екології, що в свою чергу позначається на здоров'ї кожного з нас. Сподіваємось, що  це буде гарним прикладом для малинчан."

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційний центр УНСО