Заняття від УНСО до свята Святої Покрови

Заняття від УНСО до свята Святої Покрови

Вівторок, 16 жовтня 2018, 09:15

До свята Покрови Пресвятої Богородиці, УНСО провела низку занять з військово-патріотичного виховання у різних навчальних закладах.

10 жовтня крайова команда УНСО Буковини провела урок військово-патріотичного виховання для учнів професійного училища №24 м. Заставна Чернівецької області. Експозиція озброєння і інструктори УНСО зібрали велику аудиторію студентів і викладачів, які з цікавістю слухали лекції і вивчали матеріальну частину зброї. 

11 жовтня, стрільці Черкаської крайової команди УНСО спільно з Наддніпрянським легіоном провели виховний захід до Дня захисника України в ЗОШ №7 міста Черкаси. Слухачами стали учні шостого класу.

13 жовтня представники Черкаської та Київської крайових команд УНСО, а також ГО «Наддніпрянський Легіон» у школі №2 м. Богуслав провели навчання для викладачів предмету Захист Вітчизни.

На заняттях демонструвалося військове спорядження, зразки зброї, що застосовуються у ході Російсько-Української війни на сході України. Обов’язково проводились заняття основ домедичної допомоги.

У рамках проведених заходів учні, студенти, викладачі мали можливість поспілкуватися з безпосередніми учасниками російсько-української війни, добровольцями, ветеранами-розвідниками Куреню УНСО.

Уроки військово-патріотичного виховання відбувались на запрошення адміністрацій навчальних закладів, і нас радує, що освітяни дедалі більше переймаються питанням правильного виховання молодого покоління українців у вірному руслі.

Організація УНСО нагадує, що ми й надалі організовуємо заняття і вишколи з військово-патріотичного виховання, тому що вважаємо, що таким чином даємо молоді правильний поштовх до вічних цінностей і лицарських традицій. А з ними прийде Сила, Порядок і Добробут.

Слава Нації!

Інфоцентр УНСО