Заява Голови Львівської обласної організації партії «УНА-УНСО» Петра Байси

Заява Голови Львівської обласної організації партії «УНА-УНСО» Петра Байси

П'ятниця, 15 липня 2016, 13:00

Останнім часом в Україні все частіше в міжпартійних і бізнесових розборках використовують хлопців з символікою різних добровольчих батальйонів. Так у Львові відбуваються сутички мешканців Львова – громадян України з незаконними забудовниками.

На стороні тих незаконних забудовників є люди в камуфляжі з відзнаками УНСО, котрі захищають інтереси незаконних забудовників і тим самим воюють зі своїм народом. Це є лжеунсовці. Подібні явища використовували вороги України у 40-х роках, формуючи лжеУПА, тим самим підриваючи довіру до дійсних борців за волю України. 

Я звертаюся до тих хлопців: якщо там є воїни АТО, то хай собі пригадають перші дні війни, коли вони виконували свій обов’язок воїна, хто їх одягав і взував, хто їм допомагав і хто молився за них, чи не той самий народ, проти котрого вони тепер повстали? 

Я, як голова політичної партії УНА-УНСО львівської області, запевняю, що там немає ні одного нашого воїна, котрий би ішов проти свого народу, адже ми завжди стоїмо на захисті своєї нації, цілісності та незалежності держави. 

Петро Байса
Голова Львівської обласної організації політичної партії «УНА-УНСО»