Заява К.Вінницького щодо змін у керівництві УНА-УНСО

Заява К.Вінницького щодо змін у керівництві УНА-УНСО

Четвер, 8 вересня 2016, 14:00

Дорогі побратими!

Україна за кілька останніх років пройшла величезний шлях змін, становлення та відчайдушної боротьби. Весь цей час УНСО перебувала у вирі ключових подій в державі від моменту проголошення Україною Незалежності і до нинішніх визвольних змагань.

Новий непростий етап розвитку організації, розпочався для нас з моменту початку Революції Гідності, коли разом з Україною за кілька останніх років ми теж пройшли величезний шлях змін, становлення та відчайдушної боротьби.

Суто організаційно, цей період для нас почався надскладним випробуванням, коли було обманом викрадено і вивезено до РФ Миколу Карпюка, де він знаходиться в ув’язненні й досі, та вбито Сашка Білого, що вмить позбавило організацію лідерів. Партійну структуру УНА було віддано під Правий Сектор, що, на жаль, не виправдало сподівань про об’єднання правих сил та плідну співпрацю на користь України. Кілька лідерів регіональних осередків УНСО теж пішли своїм шляхом в той непростий період, віддавши перевагу особистим амбіціям та інтересам.

Тоді рішенням Вищої Ради УНСО мене було обрано виконуючим обов’язки Головного Командира організації для негайного наведення порядку та недопущення розвалу структури.

Згуртувавшись невеликою командою однодумців, ми почали інтенсивно працювати над нагальними питаннями. Наші побратими першими увійшли  до лав добровольчих батальйонів під час війни з росіянами  на Донбасі.  Свого часу,  була проведена титанічна робота по забезпеченню наших хлопців на фронті всім необхідним для виконання завдань. Організовано проведення вишколів на полігоні в Новоград-Волинському, згодом був створений окремий Навчальний центр для підрозділів УНСО в Гущинцях. Наші добровольці служили в багатьох підрозділах ЗСУ, зокрема і славнозвісних 54-ому ОРБ та 81-ій ДШБ. А у 2015 році завдяки нашій плідній співпраці з Міністерством оборони України, було створено 131-ий окремий розвідувальний батальйон, основну частину особового складу в якому складають саме УНСОвці, які від момент заснування підрозділу з успіхом виконують бойові завдання спочатку на Маріупольському, а нині на Луганському напрямку. Весь цей час ми плідно співпрацювали з державними структурами, громадськими та волонтерськими організаціями, простими громадянами для допомоги нашим побратимам на сході та їх родинам у тилу. 

У 2015 році було заново створено і зареєстровано Партію УНА-УНСО, Головою якої З’їзд Партії обрав мене. Багато часу та зусиль було приділено розбудові заново структуру регіональних осередків, як організації, так і Партії на місцях, інформаційній підтримці, розвитку відносин з іншими партіями та організаціями, проведенню різноманітних заходів. Не маю жодних сумнівів, що Партія візьме участь у найближчих виборах до Верховної Ради України та, за результатами, увійде до її нового складу, для ще більш ефективного виконання поставлених перед нами завдань.

Весь час, поруч зі мною були і діяли ви - мої друзі та побратими. Без вашої активної участі, допомоги та вашої сили духу навряд чи вдалося так багато! Так мало бути і далі. Але нові особисті виклики та життєві обставини, часом вносять відповідні корективи у плани. Тому, я повідомляю про дострокове припинення своїх повноважень на посадах Голови Політичної Партії «УНА-УНСО» та Головного Командира громадської організації «Українська Націоналістична Самооборона – УНСО». При цьому я залишаюся у складі Проводу Партії та членом Вищої Ради організації, буду й надалі надавати всіляку підтримку та, в міру своїх можливостей, виконувати взяті на себе зобов’язання.

Виконуючим обов’язки Голови Політичної Партії «УНА-УНСО» та Головного Командира ГО «УНСО» призначено В.О.Бобровича.

Полковник УНСО Валерій Олегович Бобрович – ветеран УНСО з багаторічним стажем, який стояв у витоків організації, людина честі і гідності. Впевнений, що його непересічний життєвий досвід та глибока мудрість допоможуть нам усім та новим членам організації успішно долати всі виклики сьогодення та досягати поставлених перед нами завдань у захисті держави та нації на новому рівні!

Щиро дякую усім, хто був, є і залишається поруч у ці дні випробувань та викликів для організації, Партії та мене особисто!

Слава нації! Смерть ворогам!

    
Майор УНСО
Костянтин «Вінницький» Фуштей