Заява УНА-УНСО щодо подій 18-23 лютого 2016 року у Києві

Заява УНА-УНСО щодо подій 18-23 лютого 2016 року у Києві

Вівторок, 23 лютого 2016, 12:00
   Події в Україні упродовж двох років після розстрілів учасників Революції Гідності все більше набирають контреволюційних ознак. Бойові дії на сході України відволікають багато сил, та коштують надзвичайно дорого. Реформи застопорилися. Все частіше лунають заяви про корумпованість влади. При цьому, створені спеціально для боротьби із корупцією державні установи, поки що, так і не пішли далі створення офісів, набору персоналу та піар-кампаній по власній розкрутці в суспільстві. Відверто слабка робота Верховної Ради, олігархічна заангажованість та неадекватність уряду, неможливість президента якісно координувати роботу всіх гілок влади, власне і виконує завдання ворогів України. А терпіння і готовність допомагати у іноземних країн-партнерів України все менша.

Невдоволення суспільства – очевидне. Люди відчувають себе зрадженими. Ще важче змиритися із зрадою ідеалам Майдану тим, хто був поранений або втратив родичів та побратимів на початку 2014-го у Києві або під час війни із Росією. Таких, як ми - десятки тисяч! Отже Майдан не вщух. Він є і буде!!! Зрозуміло, що швидко очистити владу не вдалося. Для цього треба було ще у березні 2014 розігнати співробітників всіх силових відомств та назавжди розпустити по домівках всіх суддів. Очевидно нові силові структури необхідно було формувати безпосередньо на Майдані. Так, як формувалися перші добровольчі батальйони.

Проте в ці дні провокативне намагання окремих осіб, на хвилі суспільного невдоволення та спекулятивного використання трагічної дати річниці масових розстрілів, імітувати бурхливу діяльність із організації протестного руху у Києві – залишиться не більше, як фейком на догоду тим самим ворогам. Бігати з кількома наметами Хрещатиком та отаборитись у готелі – вже не методи революції на сьогоднішній день. І все це наживо висвітлюється в основному проросійськими журналістами в, зненацька, шанобливій формі до "мітингувальників" (а не "фашистів", "нацистів", "бандерівців", як ми вже всі звикли). Натомість коли проукраїнські ЗМІ та сторінки в соціальних мережах адекватних громадян України переповнені реальними фактами біографій "вождів" цих подій та свідченнями безпосередньої причетності керівництва МВС до диригування ситуацією, то й взагалі відпадають останні сумніви щодо суті та природи подій останніх днів.   

Так само маніпулятивно намагались втягнути в цю провокацію і нас, спочатку агітуючи долучитись, потім на рівні використання назви. Проте ми наголошували та наполягаємо - в нас є своя незмінна позиція реального захисту держави, яку ми втілюємо послідовно і відкрито. Ми вивчаємо кожну ситуацію і завжди готові діяти згідно до засадничих принципів УНА-УНСО, проте на провокації не піддаємось і використовувати себе в сліпу не дозволимо. Багато наших бійців задіяні зараз у зоні проведення бойових дій і ми будемо там до перемоги. А поки наші бійці на фронті захищають нас зі зброєю в руках, тут в тилу інша частина активістів постійно тренується у вишкільних центрах, готуючись їх змінити, а не відволікатись на популістські заклики. 

Власне саме там, на східному фронті сьогодні знаходиться цвіт української нації. Сміливі, сильні та рішучі люди, які захищають країну. Вони повернуться і таки стануть в авангарді рушійних сил, докорінно змінивши правила гри в українській політиці, економіці та суспільному житті. 

А вороги держави мають зрозуміти, що ми вже інші. Бо настали інші часи, які вимагають комплексного підходу та ідеологічно вмотивованих дій, спрямованих на створення потужного патріотичного руху за оновлення влади в Україні. Поки триває війна на сході, тут в тилу, іншій частині наших однодумців необхідно важко і щодня працювати над програмними документами, економічними платформами та проектами законів, які сприятимуть оздоровленню країни. І цього ми вимагаємо від влади! Бюджет країни на наступний рік повинен прораховуватися вже зараз. Треба встановлювати кримінальну відповідальність за невпровадження реформ у конкретні терміни та за саботаж їх реалізації. Винні у злочинах проти українців повинні бути покарані.

Ось цитата з тексту Декларації про незалежність США: 

«Ми вважаємо за самоочевидні істини, що всіх людей створено рівними; що Творець обдарував їх певними невід'ємними правами, до яких належать життя, свобода і прагнення щастя; що уряди встановлюються між людьми на те, щоб забезпечувати ці права, а влада урядів походить із згоди тих, ким вони управляютьщо в кожному випадку, коли якась форма правління стає згубною для такої мети, народ має право змінити або скасувати її і встановити новий уряд, спираючись на такі принципи та організовуючи його владу в такі способи, які видаються народу найдоцільнішими для осягнення своєї безпеки і щастя...

, коли довга низка правопорушень і зловживань владою, незмінно спрямована на досягнення тієї мети, виявляє намір підпорядкувати народ абсолютному деспотизму, тоді народ має право та обов’язок повалити такий уряд і встановити нову форму убезпечення народу в майбутньому."

Українцям варто внести аналогічний текст до Конституції, законодавчо закріпивши право громадян змінювати антиукраїнську владу, адже Революція Гідності не закінчиться, поки всіх злочинців не буде покарано. Це повинні розуміти всі, хто нині при владі. І перш за все діючий президент, який передусім несе сьогодні всю повноту відповідальності за країну. Громадяни голосували за сильного лідера, який спроможний після першого попередження викинути як брудну шмату з Кабінету міністрів вкрай непопулярного у суспільстві "кулю в лоб" разом з його "шайкою". Народ голосував за сильного президента, який знайде можливість не розвалитися коаліції демократичних сил у парламенті. Якщо зараз не буде введено у дію терміновий короткостроковий план дій з порятунку країни, ось тоді таки підніметься незборимою хвилею громадянське суспільство. Танками та БТР нас вже не злякати. Як вони горять якраз ми й бачили на Майдані у Києві два роки тому та бачимо зараз на фронті на Донбасі. А домовлятися з українцями не треба. Треба взятися до роботи та йти вперед. Українці - мудрі, підтримають лише те, що буде на робитися на благо країни. Українці - гостинні та терплячі, проте жорсткі та невблаганні по відношенню до ворогів України. І кожна влада мусить про це пам`ятати.

 Наприкінці листопада 2015 року УНА-УНСО створила орган громадського контролю за діями влади "Народне коло", до якого вже приєднались Народний Рух України, Конгрес Українських Націоналістів, Спілка офіцерів України та інші патріотичні об'єднання, рухи та окремі свідомі громадяни. Триває кропітка робота. Закликаємо всіх патріотів до єднання та викорінення зла.  

Ми змінимо історію та Україну разом!!!

Слава Україні!!!