ЗАЯВА УНА-УНСО щодо створенні ініціативної групи по збору підписів для проведення референдуму про вступ в МС.

ЗАЯВА УНА-УНСО щодо створенні ініціативної групи по збору підписів для проведення референдуму про вступ в МС.

Субота, 14 вересня 2013, 00:00

В супереч рішенню Вищого Адміністративного Суду України 11 вересня 2013 року на стадіоні Спартак у м. Києві було проведено установчі збори ініціативної групи для організації та проведення референдуму про вступ України в Митний Союз (МС).
12 вересня 2013 року ЦВК України прийняло пакет документів за поданням КПУ про створення зазначеної вище ініціативної групи по збору підписів для проведення референдуму про вступ України в МС. Згідно чинного законодавства КПУ тепер очікує рішення ЦВК про дозвіл на створення цієї ініціативної групи.Враховуючи ставлення Громадян України до ідеї вступу України до Митного Союзу взагалі, та цілком логічну та адекватну реакцію Громадян України на економічні війни які веде Росія по вішенню до своїх партнерів та сусідів зокрема, УНА-УНСО заявляє:

  • що жодним чином не впливатиме на будь-які дії Громадян України по відношенню до членів зазначеної вище ініціативної групи, які будуть займатись збором підписів Громадян України за проведення референдуму.
  • УНА-УНСО знімає з себе відповідальність за фізичне, моральне або психічне здоров’я членів зазначеної вище ініціативної групи, які будуть займатись збором підписів Громадян України за проведення референдуму.

УНА-УНСО.