Заява УНА-УНСО Вінниччини щодо участі в місцевих виборах

Заява УНА-УНСО Вінниччини щодо участі в місцевих виборах

Субота, 29 серпня 2015, 10:00
ЗВЕРНЕННЯ УНА-УНСО ВІННИЧЧИНИ
ТА КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ ПАТРІОТИЧНИХ СИЛ ВІННИЧЧИНИ
ЩОДО ВИБОРІВ ДО МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВЛАДИ 25 жовтня 2015 р.

Брати і сестри українці! Вінничани!

Ми живемо в тяжкий і цікавий час творення нової Української Держави, даної нам Богом за споконвічне прагнення до свободи. Однак це є не лише винагородою, а й великим випробуванням. Саме сьогодні, і саме ми повинні створити такий суспільний устрій держави, який дасть мир і добробут поколінням нинішнім і наступним на основі наших традицій та демократичних європейських цінностей.

Щодо виборів до місцевих органів влади. Основним джерелом влади в Україні є народ! На підставі рівного виборчого права народ формує представницькі органи влади, які здійснюють владу в інтересах народу. Та чи так це є? Ні не так. Понині в Україні органи влади формуються олігархатом в своїх інтересах. Навіть після Революції Гідності омитою кров'ю патріотів та під час війни на сході України, яка забрала тисячі життів – влада в Україні не здійснюється в інтересах народу. Основою порушення наших загальних прав і свобод - є тотальна корупція. Мільярди і мільярди народних грошей розкрадалися і розкрадаються. Чому так відбувається? Та тому, що влада не контрольована народом. А немає контролю – біс наживи на народному багатстві владарює у всіх куточках України – від найвіддаленішої сільської ради до Верховної ради України. Чи можливо цю систему зламати? Можливо. Революційним чи еволюційним шляхом. В даний час ми маємо можливість це зробити шляхом еволюційним, через вибори до місцевих органів влади. Нашим завданням є проведення до влади патріотів своєї землі, кращих представників громад, які мають авторитет серед громадян та патріотичну і державницьку позицію. Ми повинні розуміти – якщо місцеву владу на Вінниччині не сформують патріоти – то її сформують олігархічні клани та коллаборанти з так-званої «партії вінничан», яка є уособленням вінницької місцевої мафії та відбирає в народу владу через делегування до списків так-званих «рейтингових» партій своїх відданих представників. Місця в списках фактично купуються – і цим здійснюється найбільше зло – їх неправедними грошима знищуються соціальні ліфти для людей авторитетних, для людей патріотичних, для людей молодих, які мають розум і бажання чесно служити громаді, але не мають грошей щоб прийти у владу.

Виходячи з цих реальних загроз, та з ціллю дати можливість патріотам своєї землі прийняти участь та перемогти в місцевих виборах 2015 р. – УНА-УНСО Вінниччини спільно з ГФ «Самооборона Майдану» у Вінницькій області створили Координаційну раду патріотичних сил Вінниччини, яка і є тим соціальним ліфтом, через який громади Вінниччини можуть делегувати у місцеву владу тих представників, яким довіряють здійснювати владу в своїх народних інтересах. Припинимо розкрадання бюджету – забезпечимо добробут громад і кожного громадянина! А тому запрошуємо всіх, кому не байдужа доля України і рідного краю, кому не байдуже майбутнє своїх дітей – долучайтесь до участі в виборах місцевих органів влади. УНА-УНСО, як політична партія патріотів-державників – пропонує Вам стати кандидатами в депутати через партійні списки УНА-УНСО.

Слава Україні! Героям Слава! Перемога буде за нами!

Крайовий командир УНА-УНСО Вінниччини                                                     
Сергій Чумак
 
Керівник Політичної референтури
УНА-УНСО Вінниччини                                                                                    
Володимир Іващенко