Звернення політичної партії УНА - УНСО до світової спільноти

Звернення політичної партії УНА - УНСО до світової спільноти

П'ятниця, 21 грудня 2018, 21:30

П'ятий рік в застінках російських тюрем утримуються в заручниках понад 70 українців. Усі вони були викрадені з території України або незаконно затримані в Росії та за сфабрикованими справами засуджені російськими судами до великих термінів ув'язнення. Всі процеси відбувалися з грубим порушенням міжнародних конвенцій про права та свободи людини.

25 листопада 2018 року в Керченській протоці українські катери, які здійснювали плановий прохід з порту Одеси в порт Маріуполя, зазнали нападу з боку ВМС РФ. В результаті три катери було захоплено в полон потрапили 24 українських моряки, шестеро з них зазнали вогнепальних поранень під час нападу. Українські моряки, відповідно до Женевської конвенції 1949 року, мають статус військовополонених і підлягають поверненню. Але всупереч міжнародному законодавству Росія намагається засудити їх за сфабрикованою справою, як звичайних злочинців.

Враховуючи вищевикладене, політична партія УНА - УНСО звертається до всієї світової цивілізованої спільноти і закликає не бути байдужими до долі майже 100 українців, які утримуються в заручниках РФ. Ми вважаємо, що лідери всіх цивілізованих країн та міжнародні організації повинні прикласти всі зусилля для того, щоб чинити тиск на Москву з вимогою: негайно звільнити всіх українських заручників та провести обмін полоненими. Світ повинен усвідомити, що Путін ніколи сам не зупиниться і не зміниться. Якщо світова спільнота не примусить Путіна відпусти українських заручників, то він обов'язково піде далі і завтра в російських тюрмах в заручниках опиняється громадяни США, Німеччини, Великобританії та інших держав. Тільки спільні та рішучі дії можуть зупинити агресора та терориста Путіна.