14 жовтня і “Para bellum”

14 жовтня і “Para bellum”

П'ятниця, 11 жовтня 2013, 00:00

Вороги нашого курсу на асоціацію з ЄС ще мають час. Оскільки “комуністичний” референдум здувся, то можуть бути задіяні улюблені прийоми північного сусіда – протистояння політичних опонентів, як правило з кров’ю.

З дискредитацією в очах світової спільноти – фашизм, расизм, торгівля зброєю з Сирією, тощо.

І, як останній аргумент, – терористичні акти, вбивство журналіста чи когось з впливових опозиційних політиків.

“Найкращий” день для кривавих сутичок – 14 жовтня. Кілька тисяч членів “Свободи”, які приїдуть з різних областей України, будуть зранку до ночі ходити центром Києва.

Переважно це молодь, серед якої достатньо “гарячих голів”.

А на противагу їм треба чекати “лівого” контрнаступу – святкування визволення Києва від фашистів, організованого партією Наташі Вітренко, провокацій з димовими шашками від “Антифа”, хресних ходів проти вступу в ЄС від Московського Патріархату.

Про останній вже висять оголошення по церквах УПЦ МП. Що ж до інших акцій, то їх можуть “засвітити” і днями, і в останній момент. А можуть і не світити…

Хочеться вірити , що свободівці зробили висновки після пам’ятного “святкування” 9 травня у Львові.

Уявіть, якщо серед моря націоналістів з’явиться “червоний острівець” з десятки “кинутих на розривання” комсомольців. А “ніжні” стосунки “Свободи” з “Беркутом”, який з кийками і газом кинеться рятувати цих потерпілих…

Як вам картинка для західних ЗМІ, яку розкрутять росіяни? Інформаційні війни вони вести вміють.

Тому відповідальні, зважені виступи керівництва, дисципліна і інструктаж членства перед акцією і контроль під час і по її закінченні!

Найнебезпечніший час – під час концерту. Можуть прийти провокатори. Можуть бути бійки – і в центрі, і на залізничному вокзалі. Тому хоч і свято, і навколо товариші по партії, але більшість з них ти бачиш вперше. А ще й союзники…

“Враг нє дрємлет”, тож алкоголь заборонений, заборонені бійки, тощо.

Крім того, футбольна битва в Харкові може перенестися і на трибуни, і на вулиці. В інтернеті поширюється заклик приїхати з червоно-чорними прапорами і банерами з Бандерою і Шухевичем.

Те, що польські журналісти це подадуть в максимально чорних кольорах – це півбіди, гірше, якщо хтось спровокує на бійку польських фанатів.

Та ще невідомо, як поведе себе харківська міліція і “тітушки” Гепи і Допи.

А “харьки”, фани “Металіста”? А ще “мясні”, фани московського “Спартака”…

І вони приїдуть, але не для того, щоб вболівати за нас чи поляків…

Дай Боже, щоб ми не пересварилися з нашими лобістами в ЄС і не “зіграли на руку” Кремлю.

А щодо терактів, вбивств і чогось іншого з цього ряду, то це може статися кожного дня аж до листопадового рішення в Вільнюсі. Спецслужби Росії і своїх громадян не жаліють, що казати про наших.

Подивимось, як спрацюють наші спецслужби.

Опозиція, олігархи, Янукович і “Сім’я” свій вибір зробили – шлях в ЄС. Ті, хто проти цього в Україні і за її межами, вже оголосили війну.

На Покрову президент помилує Юлю, а те, чим закінчиться свято Українського Війська, покаже, чи є у нас “para bellum”.

Ігор Мазур, унсовець, організатор “масових безпорядків”, для УП