Новини Житомирщини. Допомога батальйону УНСО.

Новини Житомирщини. Допомога батальйону УНСО.

Вівторок, 2 грудня 2014, 00:00

29 листопада у м.Малині Житомирської області відбувся благодійний захід на підтримку бійців  54-го розвідувального батальйону УНСО. Районний будинок культури зібрав повен зал глядачів, включаючи ложу: малинчани з родинами долучилися до спільного вкладу на допомогу воїнам в АТО.

Всеукраїнська громадська організація УНСО у Малині, за сприяння голови виконкому ГО УНСО – Ярослава Лагнюка, запросила особливу гостю – відому співачку Анастасію Приходько, яка відгукнулась і приїхала в наше місто.

Значний вклад в організацію заходу зробила малинська учнівська молодь, яка задіяла багато місцевих юних артистів, їхні імена варті уваги і поваги. На базі ЦДЮТ діє школа учнівського самоврядування «Лідер», відома організацією серед учнівської молоді акцією «Зігрій бійця», багатьма іншими. Активістка школи Таня Чевельча запропонувала підтримати захід унсовців, і всі погодились. Сценарій та номери художньої самодіяльності концерту готували учні ЗОШ №3 , а фінальний танець зі свічками і прапорами був від вихованців дошкільного закладу «Сонечко». Видовищні виступи подарували глядачам дитячі колективи ЦДЮТ – «Біджиз» та «Горлиця».
Ведучими заходу стали Ілля Максименко, Таня Ткаченко, Богдан Грищенко і Катя Халабурська. Приїхав на захід, аби заспівати гімн України та авторські пісні малинчанин Владислав Карпенко, який нині навчається в житомирському коледжі культури.


У фойє РБК працювала благодійна ярмарка дитячих робіт: гуртків бісероплетіння, рукоділля, декоративний розпис, сувенір ЦДЮТ, художнього класу Школи мистецтв, дівчата із ЗОШ №2 продавали плетені власноруч браслети-обереги.

"На головній малинській сцені заради доброї справи виступили дитячі колективи. Такий захід згуртовує нашу молодь, робить їх відповідальними за своє майбутнє, вони беруть участь у житті країни. УНСО щиро дякує кожному учаснику концерту", — говорить голова обласного осередку УНСО у Житомирській області Олексій Семенів і додає: "Хочу ще згадати Марину Самолюк, Наталію Вікторівну Мірошник, Ігоря Олесандровича Березюка, які, власне, займались організацією заходу. Він перший у Малині, але не останній – треба гуртуватись проти ворога, і врешті перемогти. Глядачі поклали у скриньку 6730 гривень, ще раз кожному спасибі – ці кошти підуть на підтримку нашого батальйону УНСО, який воюює на Сході. Слава Нації! Смерть Ворогу!"

Прес-центр ГО "УНСО"