23 травня Україна святкує День Героїв

23 травня Україна святкує День Героїв

Понеділок, 23 травня 2016, 12:00
23 травня в Україні прийнято вшановувати наших великих співвітчизників, які своїм життям довели, що українці – нація волелюбних та сильних людей. Сьогодні, у роковини загибелі Євгена Коновальця, ми з сумом пригадуємо всіх, хто заплатив своєю кров`ю за майбутнє вільної України.
 
Не можемо ми не пригадати про Героїв України, які нині боронять країну від російських терористів на Донбасі. З великою шаною схиляємо наші голови перед світлою пам`яттю Небесної Сотні. Також згадуємо героїв-українців, які знаходяться у російських в`язницях. Щиро сподіваємося та робимо все можливе для їх звільнення та повернення в Україну.
 
Сьогодні Україна, як ніколи, потребує культу героїв. Адже нині відбувається процес очищення свідомості кількох поколінь від радянсько-комуністичної та російсько-терористичної ідеологій. Сьогодні ми виховуємо нове покоління наших дітей та онуків в любові до України. Саме для цього, ми повинні постійно чути про Героїв України. Вони мусять постійно згадуватися в засобах масової інформації. Про них необхідно писати книжки та знімати кінофільми. Герої України повинні дивитися на наших дітей з сторінок шкільних підручників. Їх іменами необхідно називати вулиці та проспекти. А їх День, повинен як найшвидше стати державним святом – Днем Героїв України!
 
Слава Україні!
Героям Слава!
 
Інформаційний центр УНСО