Бійці АТО зустрілися з учнями шкіл Заставнівщини

Бійці АТО зустрілися з учнями шкіл Заставнівщини

Вівторок, 16 травня 2017, 00:30

13 травня крайова команда УНСО Буковини відвідала м. Заставну, а саме - зустріч з бійцями АТО зустрілися з учнями шкіл Заставнівщини у будинку молоді, щоб продемонструвати зброю, якою захищають цілісність країни і розповісти ази її використання.

 Формування патріотичних почуттів означає вироблення і зміцнення почуття обов’язку до військового подвигу в ім’я процвітання своєї держави, прагнення бачити її незалежною. У зміцненні патріотичних почуттів велику роль відіграє героїко-патріотичне виховання, покликане формувати бойовий, морально-психологічний дух, спонукати до фізичного вдосконалення громадянина-патріота, виробляти глибоке розуміння громадського обов’язку, готовність у будь-який час стати на захист Батьківщини, оволодівати військовими і військово-технічними знаннями, а також вивчати бойові традиції та героїчні сторінки історії народу, його Збройних сил. 

Саме таку мету ставили перед собою керівники Заставнівської РДА та голова ГО «Об’єднання учасників АТО Заставнівщини" Микола Віконський, виступаючи ініціаторами зустрічі школярів з бійцями УНСО, які брали (і беруть) участь у проведенні антитерористичної операції на сході України. 

Бійці демонструючи зброю та знайомлячи учнів з її призначенням одночасно розповіли історію початку бойового шляху Куреню УНСО, як після відповідного вишколу на учбовому полігоні Міністерства Оборони України, з жовтня 2014 р., бійці батальйону виконували бойові завдання в зоні АТО неподалік від Маріуполя, а згодом і в інших гарячих точках Донбасу. Мобілізація до добровольчого батальйону триває й нові бійці поповнюють лави військових підрозділів від УНСО.

Інфоцентр УНСО