Бійці батальйону УНСО проходять тренування на одному з полігонів ЗСУ

Бійці батальйону УНСО проходять тренування на одному з полігонів ЗСУ

Четвер, 24 березня 2016, 11:00

Підрозділи батальйону УНСО цими днями беруть участь у широкомасштабних військових навчаннях із залученням важкої техніки. Крайній "Мінськ" заборонив нам проводити серйозні навчання безпосередньо поблизу лінії фронту, але УНСОвці продовжують інтенсивно тренуватись - на полігонах навчальних центрів Збройних Сил України.

Щодня ведеться бойове злагодження підрозділів батальйону, відпрацювання окремих сценаріїв та різнопланових ситуацій. Бійці удосконалюють застосування нового озброєння і техніки під час занять із тактико-спеціальної і вогневої підготовки як вдень, так і вночі. Більшість часу приділяється практичним заняттям.

Усі підрозділи займаються за окремою програмою, з урахуванням специфіки кожного фаху й успіхів в освоєнні матеріалу. Навчання особливо корисні новобранцям, але й досвідчені стрільці, що воюють в батальйоні вже другий рік, беруть активну участь - швидко адаптують стрільбища і директриси військового полігону до нових підходів у підготовці військовослужбовців з урахуванням досвіду ведення бойових дій в АТО.

Ольга Рись,
для Інформаційного центру УНСО