УНА-УНСО приєднується до нового патріотичного руху на Житомирщині

УНА-УНСО приєднується до нового патріотичного руху на Житомирщині

Понеділок, 10 серпня 2015, 09:45

Фото "Житомир-онлайн"

7 серпня 2015 року у Житомирі завершили створення нового політичного руху, початок якому було покладено 31 травня у селі Кодня.

Сьогодні, 7 серпня, в обласному центрі підписали угоду про створення Руху національно-патріотичних сил Житомира

 

 

Біля пам’ятника Тарасу Шевченку свої наміри про об’єднання на папері скріпили представники Житомирського крайового козацького товариства «Поліська Січ», воїнів-афганців, Народного Руху України, Конгресу українських націоналістів, Житомирського обласного осередку УНА-УНСО, Патріотичної партії України, Ліберальної партії України, ГО «Перспектива», ГО «Комітет по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією», ГО «Патріотична- Cила», Міжнародна організація з прав людини (Житомирська філія), учасники АТО та волонтери Житомирщини.

Розповідаючи про мету діяльності організації, координатор Руху національно-патріотичних сил Житомирської області Олег Лагнюк, наголосив:

«Нам вдалося об’єднати націонал-патріотів, які готові працювати заради змін. У першу чергу ми прагнемо згуртувати суспільство навколо своїх ідей та цінностей і не допустити повернення до влади тих, хто дискредитував себе та грабував Житомирщину. Ми хочемо зробити життя людей кращим через максимальне представництво нашого Руху у владі після місцевих виборів».

Фото "Житомир онлайн"Учасники Руху національно-патріотичних сил Житомира декларують, що їх об’єднало спільне прагнення захистити права і свободи людини, родини громади та національні інтереси України очистити владу від корупції, свавілля та беззаконня, а також припинити знищення природи Полісся. Підписанти угоди запевнили, що в лавах Руху національно-патріотичних сил Житомира не буде людей, які дискредитували себе при владі. В обласну та місцеві ради потраплять ті, хто сповідує такі цінності як патріотизм, професіоналізм і порядність. Відстоюючи інтереси громадян, представники руху боротимуться з корупцією, беззаконням і байдужістю. Підписання аналогічних угод вже відбулося на обласному рівні, а також в Андрушівці, Бердичеві, Малині та Чуднові. А сьогодні і в обласному центрі урочисто завершився процес об’єднання національно-патріотичних сил. 

Детальніше у сюжеті телекомпанії Союз ТВ: 

Інформаційний центр УНСО