Бійці Куреню УНСО попрощались з загиблими побратимами Колясею та Сталкером

Бійці Куреню УНСО попрощались з загиблими побратимами Колясею та Сталкером

Понеділок, 11 липня 2016, 12:00

7 липня в зоні зіткнення в Луганській області потрапив в засідку диверсійно-розвідувальної групи противника один з бойових підрозділів 131-го ОРБ ЗСУ, в якому служать УНСОвці. В результаті вибуху керованого фугасу в районі річки загинули двоє наших побратимів Микола Яблонський та Анатолій Ковальський. Майже на тому самому місці, де не так давно Курінь УНСО втратив одного з найкращих бійців з позивним Ендрю. 

У 28-річного енергійного доброзичливого щирого юнака з Володарського району Донецької області Миколи Яблонського, якого бойові товариші знали як Колясю, залишились молода дружина та 5-ти річний син. 

Відповідальний та вимогливий до себе й оточуючих, Анатолій Ковальський, більш відомий серед своїх, як Сталкер, приїхав захищати східні кордони з Деражнянського району Хмельницької області. Йому було всього 38 років, сиротою лишився 10-річний син.

В п'ятницю з хлопцями попрощались в розташуванні 131-го батальйону. В суботу Миколу в останню путь провели родичі та друзі у рідній Федорівці, а в неділю відбулось прощання та поховання Анатолія в селі Бутівка Деражнянського району на Хмельниччині.

Звертаємось з проханням до всіх небайдужих допомогти осиротілій родині Миколи в зв'язку з тим, що родина залишилась без єдиного годувальника.

Картка дружини Миколи: 5168 7420 1884 5143 Яблонська Аліна. 

 Інформаційний центр УНСО