Бійці Сокальського осередку «УНА-УНСО» проти фальсифікації виборів

Бійці Сокальського осередку «УНА-УНСО» проти фальсифікації виборів

Неділя, 11 жовтня 2015, 12:30

10 жовтня 2015 року в місті Сокаль силами націоналістичних організацій «УНА-УНСО», «Правий Сектор», ВГО «Сокіл», ГФ «10-та сотня самооборони Майдану» були прийняті заходи по недопущенню спроб зриву або ж фальсифікацій виборів у Сокальській місцевій виборчій комісії.

 Нещодавно ми отримали інформацію з таким змістом - у Сокальській міській раді, в приміщенні якої знаходиться місцева виборча комісія, може відбутись спроба незаконного проникнення для фальсифікації документів.
 
 Бійці Сокальського осередку «УНА-УНСО» заблокували вхід до даного приміщення з метою не допустити спроб проникнення в нього людей, які можуть зашкодити проведенню прозорих виборів до місцевих та районних рад. В той же час активісти Правого Сектору та ВГО «Сокіл» патрулювали місцевість навколо будівлі для завчасного попередження про наближення зловмисників.
 
 Протягом декількох годин до нас підходили люди, які стверджували, що їх було запрошено в приміщення міської ради для проведення зустрічі організації ветеранів (комуністичних сил, члени яких використовували нецензурну лексику, спілкуючись з нашими представниками). Неодноразово було запобігнуто прориву в приміщення людьми, які кожного разу змінювали версії причин свого приходу, в більшості з яких йшлось про з’їзд організації комуністичних сил, або ж зустріч кандидатів в голови міста з виборцями (в приміщенні жодного з кандидатів не було, деякі кандидати підтримали наші дії та стояли пліч-о-пліч з нами ззовні).
 
 Для уникнення конфліктних ситуацій керівники місцевих націоналістичних сил, серед яких і кандидат в депутати до облради, керівник Львівського обласного осередку ВГО «Сокіл» Федун Богдан, голова районного осередку «УНА-УНСО» Станіслав Андрусів та голова Сокальського осередку «Правий Сектор» Рацький Василь проводили бесіди з людьми, пояснюючи причину даних дій. Згодом до активістів приєднались пересічні громадяни міста Сокаль, які вигукували патріотичні гасла та підтримували наших активістів.
 
 Для активістів є неприйнятним той факт те, що в момент, коли наші побратими гинуть на сході, захищаючи Батьківщину, про-російські комуністичні сили проводять свої з'їзди та планують брудну діяльність. Проте поглянувши на сьогоднішню ситуацію, можна з впевненістю стверджувати, що націоналістичні рухи нашого міста не дадуть поширюватись проявам «рашизму» та «комунізму» в нас за спинами. Сподіваємось, що і місцева влада також нас підтримає.

Інформаційний центр УНСО