Благодійно-розважальний захід «Доброволія» на підтримку добровольчого батальйону УНСО

Благодійно-розважальний захід «Доброволія» на підтримку добровольчого батальйону УНСО

Субота, 18 жовтня 2014, 00:00

18 жовтня 2014 р, в м.Києві волонтери організовують благодійно-розважальний захід та ярмарок на підтримку добровольчого батальйону УНСО!

Приходьте з родинами, запрошуйте друзів, допоможіть поширити інформацію серед знайомих!

Країна без кордонів та меж, але з великим серцем і душею

Громадська ініціатива «ДОБРОВОЛІЯ» спільно з ВГО “УНСО” організовує благодійно-розважальний захід на підтримку добровольчого батальйону УНСО.

Місце проведення: м. Київ, вул. Борщагівська 154, Індустріальний міст, ТРЦ Мармелад, територія виставки «3D живопису Wallstreet»

Дата: 18.10.2014р. з 10:00 до 20:00. Вхід вільний.

Творче натхнення та бажання підтримати об’єднались воєдино, щоб разом з учасниками цікаво й корисно провести дозвілля, і допомоги тим, хто за власної волі пішов захищати нас.

В рамках заходу всім бажаючим буде запропоновано не тільки отримати враження, а й відкрити для себе нові види творчої діяльності. Серед них: майстер-класи з художньої майстерності, хенд-мейду, українського танцю, бойових мистецтв. Всі відвідувачі зможуть насолодитися приємною музикою київських музикантів. Діти візьмуть участь у створенні групової інтерактивної картини, а також зможуть відправити листи бійцям в зону АТО. Протягом всього часу буде працювати благодійний ярмарок ручних виробів та прикрас. На завершення заходу – запуск патріотичних небесних ліхтариків з єдиним бажанням на всіх – Мир в Україні!

Організатори та учасники заходу не є політичними діячами чи активістами, вони звичайні люди, які хочуть допомогти армії, проявивши при цьому себе. Всі кошти підуть на купівлю амуніції добровольцям з батальйону УНСО. Звітність за витрачені кошти надасть організатор заходу «Доброволія» – Корнієнко Дар’я Вікторівна.

On-line: https://vk.com/dobrovoliakiyv, https://www.facebook.com/pages/Доброволія/300742286782339

Офіційні он-лайн ресурси батальйону УНСО: http://una-unso.in.ua/, https://www.facebook.com/kyrin.unso.

Допоможемо нашим хлопцям у батальйоні разом!
Інформаційний центр ВГО “УНСО”