На Покрову у Малині урочисто освятили Козацький Хрест

На Покрову у Малині урочисто освятили Козацький Хрест

Четвер, 15 жовтня 2015, 13:30

За ініціативи громадської організації Українська Націоналістична Самооборона 14 жовтня 2015 року, на Покрову, відбулося урочисте відкриття козацького хреста на честь та пам’ять загиблих воїнів "УНСО" та всіх борців за волю України.

Право освятити козацький хрест було надано благочинному протоієрею, УПЦ КП Свято – Покровської церкви, отцю Василію, після чого до підніжжя пам'ятного знаку було покладено букети живих квітів.

До участі в освяченні та молитві за загиблими борцями за волю України долучилися учасники бойових дій в зоні АТО на Сході України, козаки, представники громадських організацій міста, обласних організацій, воїни-інтернаціоналісти, представники духовенства, жителі міста. З палкими промовами виступили представник громадської організації УНСО Олег Степанчук, від імені бійців АТО - Василь Михайленко, від громадськості міста - Михайло Противень. На жаль, мер та міська влада проігнорували захід. 

Дещо здивувала участь в цьому заході сумновідомого на Житомирщині голови районної ради Миколи Савченко, щодо якого наразі ведеться слідство за підозрою в отриманні неправомірної вигоди за зловживання службовим становищем. Можливо таким чином, ця особа намагається привернути до себе увагу громадськості та "заробити" кілька балів на свою підтримку. Проте захід на вшанування пам'яті про полеглих бійців за волю України не місце для політичного чи будь-якого іншого піару, про що свідомі активісти швидко та дохідливо пояснили непроханому гостю.

Українська Націоналістична Самооборона завжди стояла і стоятиме на твердих позиціях не лише оборони країни від зовнішніх ворогів, але й постійного щоденного захисту громадян від ворогів внутрішніх. В тому числі і від чиновницького свавілля на всіх його рівнях.

Слава Україні! Слава нації!

Інформаційний центр УНСО