Бойовики за ніч випустили в сторону промислової зони Авдіївки 135 мін

Бойовики за ніч випустили в сторону промислової зони Авдіївки 135 мін

Понеділок, 25 квітня 2016, 11:45
Ніч з 24 на 25 квітня в зоні АТО відзначилася посиленими обстрілами промислової зони Авдіївки. Всього за ніч терористами було випущено 135 мін по даному району. На іншому напрямку бойовики застосовували проти українських військових заборонену 152 мм ствольну артилерію, повідомляє штаб АТО.
 
За даними штабу АТО за минулу добу незаконні збройні формування 29 разів відкривали вогонь по позиціях сил АТО. Стріляли з 82 мм мінометів, стрілецької зброї та забороненої мінськими угодами 152 мм ствольної артилерії.
 
Обстрілів зазнали опорні пункти поблизу Зайцевого, Луганського, Новотроїцького, Павлопіля, Широкіно, Мар’їнки, Станиці Луганської. Найбільше постраждала промислова зона Авдіївки, по якій, як вже було зазначено вище, було випущено 135 мін калібру 82 мм. Також під обстріл потрапили позиції сил АТО поблизу Прадівки на захід від Горлівки. В результаті обстрілу було зруйновано декілька будинків мирних мешканців та сильно постраждала місцева церква.
 
В свою чергу маргінали з ДНР та ЛНР заперечують свою участь в обстрілах та звинувачують ЗСУ. За їх словами, це українські військові підтягнули важку артилерію до межі з підконтрольною терористам територією, розгорнули її та здійснили обстріл власних позицій біля Прадівки з Авдіївського напрямку.
 
За минулу добу ніхто з захисників України не постраждав.
 
Інформаційний центр УНСО