Де Микола Карпюк? Львівяни проти бездіяльності влади

Де Микола Карпюк? Львівяни проти бездіяльності влади

Понеділок, 27 квітня 2015, 13:30

УНСОвці Львівщини вимагають від влади негайно вжити дієвих заходів по поверненню Миколи Карпюка

Сьогодні, 27 квітня, у Львові спільними зусиллями представників правих сил  відбулось пікетування Російського консульства з вимогою повернути в Україну підступно викраденого спецслужбами Росії одного з лідерів УНА-УНСО Миколу Карпюка.

Представники Львівського обласного осередку УНСО на чолі з лідером Андрієм Байсою, члени громадської організації Автономний опір, засновники Благодійного фонду ім.П.Болбочана, активісти Львівського Координаційного центру допомоги АТО разом з керівником Олесем Пелехатим та інші патріоти пройшли містом від Російського Консульства до Львівської міської ради, де також виголосили свої вимоги до більш широкого інформування суспільства про дії щодо звільнення М.Карпюка.

Закінчилася акція пікетом адмінбудівлі прокуратори Львівської області, де учасники маршу - протесту вимагали від працівників прокуратури пояснити свою бездіяльність у справі пошуку та з'ясування обставин незаконного утримування громадянина України Миколи Карпюка на території Російської Федерації.

 

 

 

 

 

 

 

Учасники акції проти повного замовчування долі свого лідера і вимагають від влади України публічного висвітлення розслідування обставин даної справи.

Більше інформації про цю акцію УНСО та наступні можна отримати безпосередньо у керівника Львівського обласного осередку УНСО Андрія Байси за телефоном 098 779 31 43.

Інформаційний центр УНСО