До Кемпу "Край Сіроманців" завітала Чернівецька крайова команда УНСО!

До Кемпу "Край Сіроманців" завітала Чернівецька крайова команда УНСО!

Вівторок, 31 серпня 2021, 21:30

До Кемпу "Край Сіроманців" завітала Чернівецька крайова команда УНСО. Це був надзвичайний день! Так пишуть про цей вишкіл вихованці кемпу:
"Ми багато чого дізналися з різних напрямків озброєння, поринули у світ науки, історії та мали змогу не тільки бачити зброю, а й потримати в руках і навіть навчитися розбирати цю зброю! Всі члени команди УНСО дуже цікаво та інформативно давали знання в різних напрямках озброєння!

Сіроманці дізналися, які бувають міни та гранати різного типу, які їх характеристики та чим вони всі відрізняються, які є види розтяжок та наскільки вони небезпечні. Дуже здивувала мінометна справа! А точніше - це кількість знань з різних галузей науки (фізики, математики, хімії та географії), які потрібні для того, щоб влучно попадати в ціль. Відтепер Сіроманці будуть більш уважнішими на уроках в школі. 

Найприємнішим сюрпризом було те, що ми навчилися на практиці розбирати та збирати різноманітні види вогнепальної зброї від гвинтівки, АК-47 до кулеметів та гранатометів!

Взагалі це був дуже насичений день!

Всі учасники кемпу Край Сіроманців дуже вдячні Чернівецькій крайовій команді УНСО за ті знання, якими вони так від душі поділилися з нами! Маємо надію, що в нас ще буде можливість зустрітися з ними і дізнатися ще більше про озброєння сучасності!".

Інфоцентр УНСО.