Інформаційне повідомлення щодо ситуації на кордоні з Білоруссю.

Інформаційне повідомлення щодо ситуації на кордоні з Білоруссю.

Понеділок, 22 листопада 2021, 00:45

На даний час кілька груп УНСО безпосередньо із ЗСУ, ТрО, ДПСУ та іншими формуваннями виконують свої завдання вздовж ділянки державного кордону з Республікою Білорусь. Групи моніторингу і взаємодії для загального керівництва - у Польщі та Білорусі.

Росія своєю військовою агресією в бік України, веде війну і з Європою також. Втім, Путін не готовий до прямої «гарячої війни» із Заходом. Лукашенко, використовуючи мігрантів, відволікає від дій РФ на кордоні з Україною. Кремль здійснював і буде здійснювати дестабілізацію регіону «гібридними операціями». Рукотворна «міграційна криза» в Білорусі – лише одна з них.

З одного боку — «русскій мір», з іншого — ті, хто зумів його позбутися або ніколи не був його частиною. І ми стоїмо на захисті останніх.

Північноатлантичний Альянс стежить за ситуацією на російсько-українському кордоні, і ми певні, готовий до будь-якого розвитку ситуації. УНА-УНСО також готова до будь-якого розвитку подій. Ми готові захищати Україну на будь-якій ділянці, хоча звісно, краще робити це на «чужих городах». Співробітники різних ворожих спецслужб, які будуть маскуватися під мігрантів, не потраплять на територію України. Вони будуть знищені нашими підрозділами або поповнять обмінний фонд.