УНСОвці Нової Каховки готуються до оборони державного кордону

УНСОвці Нової Каховки готуються до оборони державного кордону

Середа, 29 липня 2015, 14:15
 
115 кілометрів по воді і ще 25 — по суші. Це протяжність нового кордону на півдні України. Рік тому на мапі нашої держави з’явилася лінія, що розмежовує Україну та окупований півострів Крим. На кордоні готуються до різних варіантів розгортання подій.  Готуємось і ми... 
23 липня 2015 року активісти Новокаховського відокремленого підрозділу УНСО, спільно з прикордонним загоном Херсонської області, провели навчання по відпрацюванню індивідуально-тактичних навичок стрільців, поводження зі зброєю, з основ техніки безпеки. 
 
Під час проведення вишкілу було також досягнуто домовленості про подальшу співпрацю, зокрема, щодо спільного відпрацювання бойових навичок та заходів з метою патріотичного виховання молоді Нової Каховки.
 
Нагадаємо, що новий відокремлений підрозділ громадської організації УНСО в Новій Каховці був створений лише кілька тижнів тому, про що ми повідомляли на нашому сайті. Більше інформації з регіональних осередків УНСО у розділі "Новини організації". Слідкуйте за анонсами запланованих заходів, до яких можете долучитись і ви, у розділі "Події".