Івано - Франківськ урочисто відмітив День Героїв

Івано - Франківськ урочисто відмітив День Героїв

Понеділок, 23 травня 2016, 13:00

В Івано-Франківську відзначили День Героїв. Урочисті заходи розпочалися в Меморіальному сквері. Тут зібралися голова обласної ради Олександр Сич, керівництво облдержадміністрації та міської ради, ветерани ОУН-УПА, учасники російсько-української війни на Сході України, духовенство і громадськість міста.

У спільній молитві присутні пом’янули душі загиблих Героїв, котрі віддали своє життя за незалежність і цілісність української держави. Після чого відбулося освячення іменних табличок на могилах Січових Стрільців та воїнів Української Галицької Армії та покладання квітів.

Після урочистостей в Меморіальному сквері містяни Маршем Слави УПА рушили до міського парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка, де відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Кобзаря з нагоди річниці його перепоховання. А після цього реставратори з Львівщини і Тернопільщини відтворили бій чоти УПА проти підрозділу нацистських збройних формувань.

День Героїв щорічно відзначається в Україні 23 травня, однак святкові урочистості та заходи з вшанування пам'яті борців за волю України проходять упродовж всього тижня, на який припадає свято. Воно встановлене на честь українських вояків – борців за волю України.

Інформаційний центр УНСО