Позиція УНА-УНСО щодо ескалації конфлікту в Нагорному Карабасі

Позиція УНА-УНСО щодо ескалації конфлікту в Нагорному Карабасі

Понеділок, 4 квітня 2016, 16:15

УНА-УНСО виступає за територіальну цілісність Азербайджану та підтримує дії азербайджанської армії по її відновленню, заявляє її лідер Костянтин Вінницький. 

"Ми, як представники української нації, як ніхто розуміємо, що таке втрата територій, хай і тимчасова, і чим загрожує «заморозка» конфлікту. Україну, як і Азербайджан примусили до миру з окупантами, нав’язали умови, забуваючи про головне – інтереси Народу та Держави, які піддалися зовнішній агресії. Азербайджану знадобилося 22 роки для того, аби почати повернення споконвічних земель, адже «Карабах» перекладається з азербайджанської як «чорний сад», а вірменською – це просто набір літер. 

Хочемо подякувати Азербайджану за те, що він, своїми діями, подає приклад того, що мир може бути тільки після перемоги над агресором

УНА-УНСО буде прискіпливо слідкувати за розвитком подій в Азербайджані, і в разі чого прийде на допомогу Азербайджанському народу, адже ми протягом усього свого існування воювали там, де над вільними народами нависали пазурі Кремля, а всім відомо, що за Карабахським конфліктом, як і за Українською війною стоїть перш за все Росія, а Вірменія – лише її васал, що вона яскраво довела під час голосування на Генасамблеї ООН за резолюцію «68/262 про територіальну цілісність України», де проголосувала проти засудження анексії Криму Росією.

Слава Україні!  Azərbaycan edirik!" - резюмував лідер партії УНА-УНСО Костянтин Вінницькій у своїй офіційній заяві.

Інформаційний центр УНСО