Крайова команда УНСО Буковини взяла участь у військових зборах для юнацтва Чернівецької області

Крайова команда УНСО Буковини взяла участь у військових зборах для юнацтва Чернівецької області

Вівторок, 2 травня 2017, 00:30

Щороку на військовому полігоні проводяться навчання і стрільби для старшокласників та студентів Чернівецької області. Цього разу Чернівецьким обласним військовим комісаріатом для проведення інструктажу з військової підготовки  було запрошено інструкторів крайової команди УНСО.

З 25 квітня, протягом кількох днів крайова команда УНСО Буковини навчала хлопців і дівчат правилам володіння стрілецькою зброєю. З допомогою макетів було показано принцип ведення вогню з міномета. Також надали практичний інструктаж з тактичної медицини, основи само- та взаємо- допомоги, при різних видах поранень. Провели інструктаж і наочно показали дії, які необхідно виконувати у разі потрапляння під вогонь великокаліберної артилерії. 

Усі надані навички, ми базуємо на теоретичних знаннях та бойовому досвіді, отриманому нашими інструкторами в зоні АТО, з усіма особливостями, які часто не описані в підручниках з тактики бою чи першої медичної допомоги, адже цінний досвід з передових позицій, може попередити неготовність під час ведення бою.

З 90-х років осередки УНСО проводять військові вишколи по всій Україні, щоб підготувати молодь, навчити правильно користуватись зброєю та  бути психологічно готовим протистояти ворогу. І у час, коли ворог вже 3-й рік топче нашу рідну землю, військово-патріотичне виховання - один з пріоритетних напрямків діяльності нашої Організації, на який залучаються всі сили і засоби, наявні в тилу. На жаль, сьогодні, ні у військкоматів, ні у інших організацій, не залишилось потрібної матеріальної бази для навчання, тому ми радо надаємо свої макети стрілецької зброї, вибухових та розміновувальних пристроїв, мінометів та протитанкових установок, а також засобів надання першої медичних допомоги. 

Ми розумієм, що в час, коли гинуть патріоти, усі, хто в тилу, повинні прикласти максимум зусиль, для подальшого протистояння ворогу, ми готові постійно навчати молодь основам військової підготовки та тактичної медицини.

Інфоцентр УНСО.