Культура самооборони

Культура самооборони

Понеділок, 13 травня 2013, 00:00

У зв’язку з тим, що в країні повністю зруйнована система національної безпеки, знищена правоохоронна система, як така, в якій після відсидки міністра, навіть сержант боїться «комусь» не вгодити, про неможливість виконання ними своїх прямих обов’язків перед власним народом годі й говорити, Провід УНА-УНСО прийняв рішення збільшення об’єму поширення культури самооборони та перевірки військової підготовки членів організації, проведення військово-патріотичних вишколів.
 Зокрема Генеральний штаб УНСО постановив відпрацювати місцевим крайовим командам знешкодження ворожих терористичних груп, які проникли на територію країни з метою захоплення важливих державних об’єктів та знешкодження НВФ (незаконні військові формування), які були створені для підриву державного ладу та дестабілізації в країні.
 Першими до виконання наказу приступила Чернівецька крайова команда, яка здійснила зимовий рейдовий вихід по знешкодженню ворожої терористичної групи в горах. Фото-звіт проведеної операції викладався на сайті раніше.
 Минулими вихідними Київська крайова команда виконувала завдання по ліквідації НВФ на території міста Київ. За умовними даними терористична група дислокувалися під містом Київ в лісистій місцевості поряд із залізничними вузлами. В ході виконання завдання умовна терористична група була виявлена та знешкоджена. Звіт проведеної операції буде згодом.