К.Вінницький: "Спецоперація "Шевцов" - провал чи багатокрокова провокація?"

К.Вінницький: "Спецоперація "Шевцов" - провал чи багатокрокова провокація?"

Понеділок, 21 березня 2016, 13:00

Підозрюваного у державній зраді підполковника Антона Шевцова звільнили з-під варти, оскільки суд не спромігся за 72 години обрати міру запобіжного заходу, повідомляє на своїй сторінці в Facebook голова УНА-УНСО Костянтин Вінницький.

"У зв’язку із спливом строку розгляду клопотання слідчого СБУ про застосування запобіжного заходу - залишити його без розгляду", - ухвалив слідчий суддя Юрій Ковбаса. Під час розгляду справи суддя взяв до уваги і клопотання державного адвоката Дениса Безрученка, який наполягав, що законодавчо встановлений термін для обрання запобіжного заходу - 72 години з моменту затримання підзахисного. "В такому випадку його необхідно звільнити з-під варти", - констатував Безрученко. Що й було негайно зроблено. 

Костянтин Вінницький вважає ситуацію, яка склалась навколо Шевцова - спланованою провокацією на найвищому рівні. І ось чому: 

"Чергове політично-судове шоу набирає обертів. Нещодавно, СБУ звинуватило колишнього начальника Головного управління внутрішніх справ у Чернігові та донедавна начальника Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області А.Шевцова у державній зраді та сепаратизмі. Шевцова бул затримано під час спроби виїхати з України до Росії. Справу передали до суду, який мав би обрати міру запобіжного заходу. Вчора Шевцова було звільнено у залі суду. Нині Шевцов на волі…

Тепер тільки факти із сухими висновками:
1. Офіційне керівництво МВС у 2015 році призначило Шевцова начальником УМВС у Чернігові, а потім начальником Управління Нацполіції у Вінницькій області. Отже, офіційну перевірку ця людина пройшла. Питань до неї не виникло. Кандидатура була погоджена Аваковим та Яценюком. Дівчат-грузинок не питали – не жіноча справа, хоча, очевидно, їх погоджувальні підписи на документах про призначення є. Це сильний удар по команді Яценюка.

2. Далі спрацювали свідомі громадяни - активісти через соціальні мережі та акції протесту у Вінниці. Інформація про участь у параді у Севастополі, носіння георгіївської стрічки, антиукраїнську позицію дружини – ширяться країною. Про це починає говорити ТВ. Вінничани просять Шевцова добровільно піти з посади. Він відмовляється.

3. МВС терміново приймає рішення про звільнення Шевцова з посади. Аваков з компанією починають давати задній хід. Тут важливо зауважити, що призначення Шевцова у Чернігів відбулося на тлі довиборів у депутати Верховної Ради України, де зіткнулися Корбан з Укропу та Березенко з БПП. Тонни гречки билися з адмінресурсом, важливою частиною якого був і Шевцов. Березенко тоді переміг. А проти Корбана завели кримінальну справу, яка розвивається і нині. Очевидно, саме за добру роботу щодо позитивних результатів для Березенка, його команда активно включилася до просування Шевцова на більш серйозну посаду у Вінницькій області, до якої мають великий інтерес не тільки Березенко, а й його рідний дядько нардеп від БПП Анатолій Матвієнко, який активно лобіює племінника у владі. Головною метою родичів є намагання перерозподілу на власну користь впливу у Вінницькій області та послаблення позицій Порошенка та Гройсмана у цьому регіоні

4. Повернемось до Шевцова. СБУ отримує інформацію щодо можливої сепаратистської і шпигунської діяльності Шевцова. Його затримано при спробі виїхати до Росії. Не до Європи чи Африки. Саме до Росії і на наступний день після зняття з посади.

5. Після того як минули 72 години після затримання, Шевцова було випущено на волю. Суд не зміг обрати цій людині запобіжного заходу. Процес затягували. Шевцов відмовився від чотирьох адвокатів, зрештою, Шевцову «підійшов» захисник, якого надала держава. Тут йому раптом стало погано, він втрачав свідомість, йому до суду викликали «швидку», а за кілька хвилин після чергового виклику швидкої, як тільки його відпустили, він спокійно сам встав і покинув залу, сівши в чорний джип, який чекав його під будівлею чуду. 
Все було дуже схоже на перші 72 години перебування у якості затриманого, Генадія Корбана – колишнього візаві по Чернігову Березенка – хазяїна затриманого Шевцова. Тоді Корбана відпустили, але дуже швидко взяли знову під варту. Шевцов продовжує перебувати на волі. Ані СБУ, ані МВС не квапляться з висуненням нових підозр.

Взагалі, з Шевцовим все може бути інакше. Адже саме у суді команда Авакова перейшла у наступ. Саме вона сприяла його звільненню. Яценюк та Аваков всіма силами намагаються втриматися у Кабміні. У цій війні використовуватимуться будь-які методи. Шевцов – чудовий привід для потужного удару по Порошенку. Березенко нині – керівник Державного управління справами президента України. Він керує побутом та перебуває у ближньому оточенні президента. Це означає, що будь-який негатив про Шевцова та Березенка – це негатив Порошенка. Яценюк зробить все можливе, щоб цього негативу було як найбільше.

В черговий раз, купка шакалів рве Україну на частини. Люди без роду та племені вважають себе вершителями історії. У цей час,триває війна та гинуть солдати. Історія з Шевцовим ще один доказ необхідності очищення влади в Україні. Докорінного. Гнати всіх куди подалі. Без надання права займати будь-які державні посади на 50 років вперед. Включаючи дружин та дітей. Створювати нові державні органи. Міняти систему. Нас, українців, багато. Інакше війну не виграти, а країну не зберегти! Слава Україні!" -

резюмував свій критичний допис голова УНА-УНСО Костянтин Вінницький

Інформаційний центр УНСО