Мін'юст направив повторний запит на екстрадицію Карпюка і Клиха

Мін'юст направив повторний запит на екстрадицію Карпюка і Клиха

Вівторок, 9 серпня 2016, 10:30

Міністерство юстиції України направило в Росію запит для з'ясування причин відсутності відповіді російської сторони на запит про екстрадицію ув’язнених українців Станіслава Клиха і Миколи Карпюка.

Про це повідомила перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова, йдеться на сайті "Українська Правда".

"Від нас уже пішов повторний запит для того, щоб дізнатися, чому російська сторона не відповідає (на перший запит про екстрадицію)", - сказала вона в ефірі 112 каналу в понеділок.

Севостьянова зазначила, що всього Росії щодо екстрадиції українських політв'язнів було направлено близько десяти запитів.

"На сьогоднішній день близько 10 (запитів). Ми і по Савченко починали цей процес, але процедура відбувалася на дипломатичному рівні, за участю президента, це вирішило питання швидше. Тому що РФ вибірково підходить до того, які норми виконувати" , - сказала вона.

"Процес триває, коли ми будемо розуміти, що ми близькі до повернення цих людей, будемо сподіватися на те, що це буде скоро. Поки можемо лише сподіватися на взаємний діалог, і це скоріше політико-правовий механізм, ніж Конвенція з повернення для відбування покарання", - зазначила перший заступник міністра.

Інформаційний центр УНСО