Молодих козаків гартують у національно-патріотичному таборі на Сокальщині

Молодих козаків гартують у національно-патріотичному таборі на Сокальщині

Вівторок, 7 липня 2015, 20:45

Бійці Сокальського УНСО та побратими з ГФ "САМООБОРОНИ МАЙДАНУ 10 СОТНЯ" запросили молодих українців до національно-патріотичного табору "Козацький дух" у селі Роятин. 

Єдине на кого слід надіятись в цей надважкий час для України - це наше майбутнє покоління. Саме за умови відповідального підходу до виховання юнацтва  можлива реальна відбудова великої, могутньої та незалежної держави. Патріотами своєї батьківщини, активістами з 10 сотні Самооборони Майдану було відкрито Національно-патріотичний табір "Козацький Дух" в с.Роятин Сокальського району. Туди були запрошені і наші бійці з районного осередку УНСО для допомоги в проведенні вишколів та вихованні патріотичної,спортивної та відважної молоді.

Перебуваючи на таборі, ми змогли зміцнити свою співпрацю з активістами "10 сотні", адже в даній ситуації яка складається у нашій державі потрібно діяти спільно та скоординовано. Також хочу зазначити, що було дуже приємно побачити позитивні кроки з актуальної на даний момент проблеми проведення вільного часу молоді в м.Сокаль та його околицях, а саме надання можливості проведення цього часу з користю в патріотичному таборі.

Декілька днів з життя Сокальчан на патріотичному таборі "Козацький дух" відображені на світлинах. Далі буде. 

С.Андрусів