Костянтин Вінницький: "Щодо суперечки між Яценюком і Порошенко про місце Авакова"

Костянтин Вінницький: "Щодо суперечки між Яценюком і Порошенко про місце Авакова"

Вівторок, 15 грудня 2015, 13:00

Сьогодні ЗМІ активно поширюють новину про те, що Яценюк з Порошенко сперечаються про місце очільника МВС.  

Немає нічого більш огидного, ніж формування уряду країни за квотним, а не професійним принципом. Коли економіка у занепаді, рвати воюючу країну на шматки, спроможні справжні шакали.

Уряд Яценюка має бути терміново розпущений. За непрофесійні дії, провал реформ та покривання ряду злодіянь від вбивств до розкрадання бюджету України.

Яценюка з Аваковим відверто дратує, що від них вимагають конкретних дій та реформ. І це доводить понеділковий скандал на Раді реформ в Адміністрації президента України. Покидьки отримали владу на хвилі Революції Гідності та світлій пам’яті Небесної сотні, але відповідальності за це жодної не мають. Вони користуються владою, а не використовують її. У той же час, Президент воліє взяти паузу, спостерігати за подіями та вести переговори про збільшення своєї квоти в Уряді, замість активно втрутитись та понизити ступінь напруги, хоча всі важелі впливу та хоч якусь підтримку громадян, принаймні більшу ніж у Яценюка з Аваковим, ще має.

Верховна рада все далі більш стає бездіяльним збіговиськом. До кінця року залишається два тижні, а країна ще не має бюджету 2016 року.

В інший конституційний спосіб, ніж шляхом виборів, народ змістити владу не може. Але про вибори українцям пропонують забути принаймні до осені наступного року.

У цей же час УНА-УНСО продовжує активну роботу по розвитку обласних осередків та участі у житті громад. Окрему увагу ми приділяємо становленню та діяльності Народного Кола – об’єднанню патріотів, основним завданням якого є саме громадський контроль партій та громадських організацій, які перемогли на Майдані, за діями влади.

Настають часи, коли своє слово у політиці мають сказати громадяни, які проявили себе у громадах, суспільному житті та на фронті.

УНА-УНСО готова до нових викликів!

Слава Україні!

Костянтин Вінницький