Навчальний центр УНСО оголошує новий набір рекрутів для навчання перед службою в АТО

Навчальний центр УНСО оголошує новий набір рекрутів для навчання перед службою в АТО

Понеділок, 1 лютого 2016, 16:00

Українським патріотам!

Упродовж першої половини 2016 року запланована ротація близько 300 осіб серед солдатів, сержантів та офіцерів 131-го ОРБ ЗСУ, де служать УНСОвці.

Навчальний центр УНСО ім. Є.Коновальця, який знаходиться у Вінницькій області, відкриває новий набір рекрутів для навчання військовим спеціальностям та підвищення кваліфікації для поповнення особового складу рядових та сержантів 131-го Окремого розвідувального батальйону Збройних сил України, який боронить незалежність та територіальну цілісність України в зоні проведення АТО на сході країни, в зв'язку з ротацією особового складу, який відвоював в зоні АТО минулий рік.

Додатково, триває набір офіцерів запасу різних спеціальностей для підвищення кваліфікації та заміщення офіцерських посад у батальйоні.

У Навчальному центрі УНСО гарантується офіційне оформлення, професійний вишкіл згідно найкращих світових методик з підготовки військових розвідників та диверсантів, харчування, розміщення. За можливості забезпечуємо формою та спорядженням (співпрацюємо з волонтерами). 

За додатковою інформацією та для запису на вишкіл звертайтесь за телефонами: 093 013 1613 або 095 920 86 26. 

Слава Україні!

Інформаційний центр УНСО