Ні “партіям миру”!

Ні “партіям миру”!

Середа, 7 листопада 2018, 14:45

На п'ятий рік війни з Росією, перед президентськими та парламентськими виборами в Україні з'явилися та відновили активність політичні сили, які називають себе "партіями миру". Вони агітують за припинення військових дій та мир на сході держави. Список цих партій досить широкий: від відомих політичних гравців типу ВО “Батьківщина”, “Опозиційного блоку”, “За життя” ⎯ до новостворених типу «Наші» Мураєва, “Партія миру” та інших тимчасових передвиборних проектів.

Що викликає занепокоєння та насторожує в цих політичних силах і їхніх "закликах до миру"? В першу чергу це їх лідери, які неодноразово висловлювали свою підтримку Путіну та поділяли його позицію стосовно нашої держави; це особи які пропонують "нормалізувати відносини з Росією" незважаючи на окупацію Криму та війну на сході; це політичні команди, які заради задоволення власних меркантильних інтересів діють проти інтересів держави та українського народу. "Партія миру" ⎯ це партія зради, капітуляції та підкорення агресору.

Не виникає жодного сумніву, що прийшовши до влади, вище згадані політичні сили, почнуть працювати в інтересах Росії. Як наслідок ⎯ узгодження державних посад з Кремлем, відмова України від стягнення коштів з Газпрому по злочинних контрактах Тимошенко, погодження з втратою Криму, Донбасу, "федералізація" та відмова від незалежності.

Тому, враховуючи вище викладене партія УНА - УНСО заявляє: "Наша організація не буде стояти осторонь і чекати, коли колаборанти і керовані російськими спецслужбами запроданці, ввівши в оману українців прийдуть до влади в Україні. В законний спосіб, ми будемо чинити опір! Ми будемо розвінчувати зрадників! Ми не допустимо реваншу проросійських сил в Україні!"

Закликаємо українців не бути байдужими і приєднуватись до нас. Україні як ніколи потрібний мир, але умови миру вказують переможці.