Новини Вінничини. Барський воєнком-корупціонер мусить відповісти по закону

Новини Вінничини. Барський воєнком-корупціонер мусить відповісти по закону

Понеділок, 15 червня 2015, 10:00
ОНОВЛЕННЯ 13.06.2015
УНА-УНСО та ЗМІ продовжують відстежувати хід розгляд кримінальної справи щодо Барського райвоєнкома Деревянчука та двох його подільників: Предиткевича і Мошкало, які звинувачуються у створенні злочинної схеми внаслідок дії якої отримували неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів в розмірі від 600 доларів США до 1000 євро від громадян за надання їм можливості стати військовослужбовцями ЗСУ.

На повідомлення прес-служби УНА-УНСО Вінниччини про звинувачення корупційної трійці також в отриманні неправомірної вигоди і на 1000 євро – захисники-адвокати останніх криво посміхались,скоса поглядали, та втішались на публіку тим, що подібного обвинувачення підсудним прокуратурою та слідством не винесено. Не довго тішились… Ну пів-року…

 
12.06.2015 р. в Вінницькому міському суді продовжився розгляд даної кримінальної справи – і продовжився він внесенням прокуратурою змін до обвинувачення, тобто його збільшення саме на ту 1000 євро про яку йшлося вище… Нас радує, що прокуратура таки прислухається до позиції громадськості, читає і дивиться ЗМІ. Проте нагадуємо в черговий раз – про відсутність в клопотаннях прокуратури до суду вимоги про допит ключових свідків – активістів УНА-УНСО, без яких злочинна схема вимагання барським воєнкомом та командиромвійськової частини грошей з добровольців діяла б і понині.
В розгляді справи, в зв’язку і збільшення обвинувачення, сталась перерва. Розгляд справи буде продовжено 22.06.2015 р. о 14 год. 30 хв.

УНА-УНСО продовжуватиме відслідковувати хід розгляду даної корупційної справи, так як не покаране зло має таку прикру властивість, як поширюватись. 

 
06.06.2105 
12.06.2015 р. о 10 год. 30 хв. в Вінницькому міському суді продовжиться розгляд кримінальної справи щодо Барського райвоєнкома Деревянчука та двох його подільників: Предиткевича і Мошкало, які звинувачуються у створенні злочинної схеми внаслідок дії якої отримували неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів в розмірі від 600 доларів США до 1000 євро від громадян за надання їм можливості стати військовослужбовцями ЗСУ, повідомляє прес-служба Вінницької крайової-команди УНСО.

Цій історії вже скоро рік. Активісти Вінницької обласної та Барської районної команд Української Націоналістичної Самооборони доклали чимало зусиль, щоб захистити права хлопців-барчан, які прагнули йти на військову службу до Збройних Сил України. І врешті - решт зламали нахабну схему вимагання місцевим воєнкомом та командиром військової частини грошей з таких добровольців.

І ось вже півроку, як справа в суді. Громадськість в Бару кипить та однак на це ніхто не зважає. Судове слідство затягується. Піймані на гарячому військовики, як ні в чому не бувало, продовжують нести службу, і одночасно беруть участь в судових засіданнях. Тому перспектива справи видається туманною, так як не залишилась непоміченою і якась таки суперечлива млявість прокуратури, а також незрозуміла відсутність в її клопотаннях до суду вимоги про допит ключових свідків – активістів громадської організації УНСО, без яких (а ми тепер в цьому впевнені) справа таки б не потрапила до суду.

Громада наполягає, що тільки невідворотність реального покарання для корупціонерів може бути реальною стримувальною пересторогою хабарникам. Вирок по справі також буде і тестом на вірність закону Вінницького міського суду, так як, на думку громадян, виключно нецивілізована і прогнила наскрізь українська правова система є головним чинником, який не тільки не зупиняє зло беззаконня, а й дає можливість цинічно насміхатись над законом і справедливістю нечесним на руку ділкам та їх захисникам. Так більше тривати не може.

До речі, телеканал ICTV, у журналістському розслідуванні програми Інсайдер від 21.05.2015 р. вже викладав досить детально про обставини цієї справи. Дивіться сюжет «На войну за взятку: военком вымагал деньги у добровольцев»:

Вінницька крайова команда УНСО продовжуватиме докладати всіх можливих зусиль, щоб довести цю справу до кінця у правому полі і слідкуватиме за тим, щоб винні були покарані. Слідкуйте за оновленнями.