Прокурор не з'явився на дебати у справі Карпюка і Клиха

Прокурор не з'явився на дебати у справі Карпюка і Клиха

Середа, 11 травня 2016, 12:00

Призначені на сьогодні дебати сторін у справі громадян України Станіслава Клиха і Миколи Карпюка, яких обвинувачують в участі у боях на території Чечні, відкладені на 17 травня через неявку одного з двох прокурорів, повідомляє сайт "Кавказский Узел".

Справа громадян України Миколи Карпюка та Станіслава Клиха розглядається у Верховному суді Чечні з 27 жовтня 2015 року із участю присяжних. 21 квітня на процесі було оголошено про завершення судового слідства. На 4 травня були призначені дебати сторін, проте вони були перенесені на 5 травня. 5 травня дебати знову були перенесені на 11 травня.

На початку сьогоднішнього засідання головуючий зачитав постанову про надання державного захисту присяжним. За його словами, рішення про це було прийнято після того, як на адресу присяжних надійшли анонімні погрози.

Далі головуючий повідомив, що суд переходить до дебатів сторін. Однак до суду з'явився тільки один з двох представників обвинувачення.

"Мені тільки сьогодні стало відомо, що другий прокурор захворів і не зможе взяти участь в дебатах. Тому прошу перенести дебати на 17 травня, щоб я зміг передати другу частину виступу, яку підготував мій колега", - сказав представник обвинувачення.

Суддя оголосив перерву до 17 травня.