Прощання з Ярославом Бабичем

Прощання з Ярославом Бабичем

П'ятниця, 31 липня 2015, 11:45

Сьогодні, у п'ятницю, 31 липня, о 16:00 на Старокиївській горі біля музею Історії України відбудеться прощання з АЗОВцем Ярославом Бабичем "Балканцем", повідомляє полк "АЗОВ". 

Українська Націоналістична Самооборона УНСО приєднується до побратимів, що вшановують пам'ять сучасного лицаря та висловлює глибокі співчуття родині і близьким Ярослава з приводу передчасної смерті патріота та справжнього бійця за волю України! 

Ярославу Бабичу на момент смерті виповнилось 39 років, у нього залишились дружина і троє дітей.

Бабич створив і тривалий час очолював навчально-мобілізаційний центр “Азову”, був адвокатом. Для нас він назавжди залишиться в пам'яті щирим другом, справжнім українським патріотом, людиною дії та результату! Балканець був не просто одним з організаторів батальйону "АЗОВ", саме його велика заслуга в тому, що за якийсь рік  батальйон “Азов” перетворився із зібраної на швидку руку групи молодих патріотів у потужний, добре озброєний і навчений бойовий підрозділ Національної гвардії.

Останній рік Ярослав працював начальником навчально-мобілізаційного центру «Азову», заступником керівника штабу Цивільного корпусу "Азов", де разом з групою підтримки батальйону та фахівцями Національної Гвардії створив ефективно діючу модель підбору кадрів з патріотів-добровольців, їх навчання і залучення в бойове братство.

Ярослава Бабича знайшли повішеним на турніку у власній квартирі в Ірпені (Київська область) 26 липня, повідомив у понеділок прес-секретар ГУ МВС в Київській області Микола Жукович. За словами Жуковича, міліціонери слідчо-оперативної групи почали шукати Бабича після отримання інформації від його друзів, які повідомили, що він цілу добу не виходить на зв'язок. Правоохоронці зв'язалися з дружиною Бабича, яка в той час була на відпочинку, аби отримати дозвіл відкрити квартиру і перевірити, є він там чи ні».

«Коли відкрили квартиру, знайшли його повішеним на турніку. При огляді квартири нічого не було порушено. Квартира була зачинена зсередини. При огляді тіла судмедексперт жодних тілесних пошкоджень, окрім як борозни на шиї, не знайшов», - підкреслив він.

Жукович зазначив, що наразі за фактом смерті Бабича міліція відкрила кримінальне провадження за ст. 115 ККУ (Умисне вбивство). Слідство триває, розслідування веде міліція Київської області.

Тож для нас залишається відкритим питання, як Ярослав пішов з життя, адже ті, хто його добре знав, відмовляються вірити, що він міг скоїти самогубство. Тепер чекаємо на висновки судмедекспертів та криміналістів, офіційних висновків слідства.  

Вічна тобі пам'ять, друже! 

Герої не вмирають!

Інформаційний центр УНСО