Реконструкція бою за с.Бендери

Реконструкція бою за с.Бендери

Неділя, 17 листопада 2013, 00:00

17 листопада на полігоні під Києвом пройшла реконструкція бою за с.Бендери в Придністровському конфлікті.

   Відомо, що в Придністров’ї компактно проживали українці, тому логічно, що коли виник конфлікт, а з ним і бажання та можливість приєднати ці українські землі, УНСО не залишилось осторонь. Звичайно, якби не байдужість влади, якій невідоме поняття національних інтересів, питання можна було б вирішити на державному рівні, без збройного конфлікту, адже Придністровська Молдовська Республіка виявила бажання приєднатися до України, з яким її представники і приїхали на засідання Верховної Ради. Але наша влада, як завжди, була зайнята «деребаном» новоствореної країни, а тому відволікатись на якесь там конфліктне Придністров’я , яке ще й могло потягнути за собою конфлікт з Московським царством, розглядати дане питання на відріз відмовилась. Представники поїхали з України ні з чим. Тому інтереси держави прийшлося відстоювати добровольцям УНСО.

   Вкотре УНСОвці захищали український народ, але цього разу вже під Києвом та від «умовних» румунських агресорів. Сценарій бою був максимально наближений до реального перебігу подій, за основу було взято спогади наших ветеранів, які приймали безпосередньо в ньому участь. Підбиття танків, використання мінометів замість РСЗО «Алазань», бій за міст – далеко неповний перелік відіграного сценарію. Звичайно, що ворожнеча між сторонами закінчилася одразу ж після команди судді: «Кінець гри», але навіть на грі відчувалася напруга та бажання відстояти своє по праву.

(Більше фотографій в Галереї)

За смачною вечерею відбувалося братання ще недавніх «ворогів», обмін враженнями від гри та формування планів на майбутнє!

На жаль, чи на щастя, історія пишеться кров’ю, тому до нових зустрічей!
СЛАВА НАЦІЇ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!