Справа Андрія Сарвіри зависла в Апеляційному суді

Справа Андрія Сарвіри зависла в Апеляційному суді

Середа, 27 січня 2016, 16:15

Справа  Андрія Сарвіри "Санчеса" зависла в Апеляційному суді, але є шанс, що міру запобіжного заходу змінять судді міського суду, повідомляє misto.vn.ua

Коли відбудеться перегляд справи розвідника 81-ї бригади Андрія Сарвіри, якого Вінницький міський суд засудив до п'яти років позбавлення волі за бійку, що сталася сім років тому у Вінниці, не знає навіть рідна мати бійця.

- Як ви знаєте, судовий розгляд справи за апеляцією на вирок Вінницького міського суду мав відбутися 6 січня, але не відбувся, бо суддя Вінницького обласного апеляційного суду задовольнив прохання іншої сторони про призначення нового складу суддів, - повідомила телефоном журналісту "Міста" Світлана Сарвіра. - Коли відбудеться нове засідання я, так само як і ви, не знаю.

На щастя, є й позитивна інформація: 27 січня у Вінницькому міському суді буде розглянуто питання зміни запобіжного заходу для Андрія Сарвіри.

- Щойно говорив із Санчесом, все підтверджується, - повідомив лідер крайової організації УНА-УНСО Сергій Чумак.

 Організація УНСО та він особисто закликає всіх не байдужих прийти підтримати Андрія.

- Існує велика ймовірність, що змінять запобіжний захід! Але потрібна масовість! Збираємось біля суду о 10.00, - розмістив він заклик на своїй сторінці у Фейсбук.

До речі, сторона захисту вже неодноразово наполягала на тому, що Андрій незаконно утримується у СІЗО, оскільки вирок суду не набрав сили, строк тримання під вартою закінчився, а питання його продовження судом не розглядалось.

Апеляція мала б розглядатися ще 23 грудня минулого року, але тоді потерпіла сторона - син директора м'ясокомбінату "Івановські ковбаси" Сергій Семенчук не з'явився на засідання за станом здоров'я. Коли ж 6 січня з'ясувалося, що зі здоров'ям вже все гаразд, його адвокат звернувся до суду з клопотанням про заміну судді Костянтина Слободяна. Мовляв, той був учасником розгляду справи Вінницьким міським судом, ознайомлений з деталями і тому не може бути неупередженим та об'єктивно ухвалювати рішення. Клопотання задовольнили, засідання перенесли на термін призначення нового складу суддів. Але з огляду на те, що новий суддівський склад не призначено вже третій тиждень, цьому часовому проміжку більше пасувало б "невизначений термін".

Нагадаємо, що історія цих судових засідань бере початок ще у 2008 році. Тоді у Вінниці 19-річний Андрій став учасником бійки, в якій отримав струс мозку, внутрішній перелом носа та інші ушкодження. Хоча саме його, єдиного з усіх, звинуватили у нападі на трьох людей та завданні одному з них тілесних ушкоджень.